more_horiz
PR24 Portal
Section05

reprezentacja Albanii

Czesi jadą na Euro. Nie zawiedli w ostatnim meczu

Reprezentacja Czech awansowała do finałów piłkarskich mistrzostw Europy 2024. Nasi południowi sąsiedzi w meczu ostatniej kolejki pewnie wygrali 3:0 w Ołomuńcu z Mołdawią i dołączyli do Albanii, która już wcześniej zapewniła sobie awans z eliminacyjnej grupy E. Reprezentacja Polski zajęła ostatecznie trzecie miejsce i swoich szans będzie musiała szukać w wiosennych barażach.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Czech Euro 2024 reprezentacja Albanii

Santos jednak przetrwa sztorm? "Ja bym go nie zwalniał"

Reprezentacja Polski przegrała z Albanią w meczu 6. kolejki grupy E eliminacji mistrzostw Europy. To trzecie spotkanie zakończone porażką Biało-Czerwonych pod wodzą selekcjonera Fernando Santosa. Pojawiły się głosy nawołujące do dymisji szkoleniowca, ale nie każdy uważa, że kadra potrzebuje zmian. - Trzeba być powściągliwym. Jestem optymistą i człowiekiem życzliwym reprezentacji. Mam prawo głośno powiedzieć, że trenera Fernando Santosa bym nie zmieniał – uważa były selekcjoner polskich piłkarzy Antoni Piechniczek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski reprezentacja Albanii Fernando Santos Antoni Piechniczek

Kulesza ma wezwać Santosa na rozmowę. Kosztowna dymisja?

Reprezentacja Polski przegrała z Albanią w wyjazdowym meczu 6. kolejki grupy E eliminacji mistrzostw Europy. To trzecie spotkanie zakończone porażką Biało-Czerwonych pod wodzą selekcjonera Fernando Santosa. Pojawiły się głosy nawołujące do dymisji szkoleniowca. Cezary Kulesza, prezes PZPN ma się spotkać z selekcjonerem po powrocie z Albanii. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski reprezentacja Albanii Fernando Santos

"Czarek, skasuj to proszę". Riposta po słowach prezesa PZPN

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza po przegranym przez naszą reprezentację meczu z Albanią (0:2) napisał w mediach społecznościowych, że wciąż wierzy w awans drużyny do mistrzostw Europy. "Walczymy do końca, choć nie wszystko zależy od nas" - podkreślił. Szybko na wpis prezesa zareagował były prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja Albanii Cezary Kulesza PZPN Fernando Santos Euro 2024

Szczęsny dosadnie. "Zawód i dużo wstydu"

Reprezentacja Polski przegrała z Albanią w wyjazdowym meczu 6. kolejki grupy E eliminacji mistrzostw Europy. - Nie bardzo w piłce wierzę w zbieg niefortunnych zdarzeń czy pecha. Wygrał zespół, który strzelił dwie bramki. My nie stworzyliśmy praktycznie żadnej dogodnej sytuacji. Niefajny mecz - przyznał po meczu Wojciech Szczęsny w rozmowie z TVP Sport.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski reprezentacja Albanii wojciech szczęsny

Z Albanią po raz 15. Świderski znów zapewni zwycięstwo?

Choć Albania nie jest krajem o szczególnie wielkich osiągnięciach piłkarskich, reprezentacja Polski w swojej historii niejednokrotnie miała problem z wywiązaniem się z roli faworyta. W niedzielę oba kraje zmierzą się po raz piętnasty.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 Robert Lewandowski Fernando Santos Karol Świderski reprezentacja Polski reprezentacja Albanii Grzegorz Krychowiak Paulo Sousa mateusz klich Zbigniew Boniek