more_horiz
PR24 Portal
Section05

reprezentacja Francji

El. Euro 2024: pewne zwycięstwa faworytów. Francja, Holandia i Dania nie zawiodły swoich fanów

W czwartkowych meczach grupy E eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy 2024 Polska wygrała 2:0 z Wyspami Owczymi, a Czechy zremisowały z Albanią 1:1. Co działo się w innych grupach?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Francji reprezentacja Holandii reprezentacja Grecji reprezentacja Irlandii reprezentacja Finlandii reprezentacja Serbii reprezentacja Węgier

Zamieszki we Francji. Mbappe apeluje: czas przemocy musi się skończyć

We wtorek 27 czerwca policjant na służbie zastrzelił 17-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Funkcjonariusz przebywa obecnie w areszcie, a na ulicach wielu miast we Francji wybuchły zamieszki. "Od momentu tego tragicznego wydarzenia jesteśmy świadkami wyrażania gniewu. Jego treść jest zrozumiała, ale tej formy nie można poprzeć" - zaapelował Kylian Mbappe, piłkarz reprezentacji Francji.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Kylian Mbappe reprezentacja Francji SPORT Francja

Kolejny Francuz żegna się z reprezentacją. Raphael Varane ogłosił decyzję

Francuski piłkarz Raphael Varane ogłosił, że nie będzie dłużej występował w barwach reprezentacji swojego kraju. - Myślałem o tym od kilku miesięcy i zdecydowałem, że to właściwy moment, aby zakończyć karierę reprezentacyjną - wyjaśnił 29-letni obrońca, który w barwach "Les Bleus" rozegrał 93 mecze, w których zdobył pięć bramek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Francji