more_horiz
PR24 Portal
Section05

reprezentacja Meksyku

"Spokojnie, to tylko Katar". Komentarze po meczu z Argentyną

Reprezentacja Polski rozpoczęła grę na Mistrzostwach Świata Katar 2022 od meczu z Meksykiem, Arabia Saudyjska była drugim rywalem. W środę 30 listopada, tuż po zakończeniu meczu Polska - Argentyna wyjątkowe studio pomeczowe "Spokojnie, to tylko Katar", którego gospodarzem będzie radiowa Jedynka. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Katar 2022 SPORT Piłka nożna reprezentacja Meksyku

"Spokojnie, to tylko Katar". Komentarze po meczu z Arabią

Reprezentacja Polski rozpoczęła grę na Mistrzostwach Świata Katar 2022 od meczu z Meksykiem, Arabia Saudyjska była drugim rywalem. W sobotę 26 listopada, tuż po zakończeniu meczu Polska - Arabia Saudyjska, odbyło się wyjątkowe studio pomeczowe "Spokojnie, to tylko Katar", którego gospodarzem był Daniel Wydrych z radiowej Jedynki. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Katar 2022 SPORT Piłka nożna reprezentacja Meksyku

ANALIZA Umiarkowany triumf myśli trenerskiej? Gramy "futbol na nie"

Gdy opadł kurz po walce, okazało się, że na polu bitwy zamiast jednego zabitego pozostało dwóch rannych. Polska bezbramkowo zremisowała z Meksykiem i nadal liczy się w grze o fazę pucharową katarskiego mundialu. Wcale nie oznacza to jednak, że we wczorajszej wojnie nie było wygranych i przegranych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski reprezentacja Meksyku Czesław Michniewicz Robert Lewandowski

"Takie rzeczy się zdarzają". Michniewicz czuje niedosyt

Reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała w Dosze z Meksykiem w swoim pierwszym meczu na mistrzostwach świata. - Jeżeli remisujesz, a miałeś jedenastkę, to zawsze będzie niedosyt. Takie rzeczy się zdarzają. Nikt nie ma pretensji do Roberta - powiedział Czesław Michniewicz w rozmowie z "TVP Sport". 
Zobacz więcej na temat:  Katar 2022 Piłka nożna SPORT mistrzostwa świata reprezentacja Polski reprezentacja Meksyku fifa Czesław Michniewicz Robert Lewandowski