more_horiz
PR24 Portal
Section05

reprezentacja Polski

Michniewicz broni Krychowiaka. "Najlepszy na tej pozycji"

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz wypowiedział się na temat krytykowanego w ostatnich miesiącach Grzegorza Krychowiaka. Trener Biało-Czerwonych jest zadowolony z postawy 32-letniego defensywnego pomocnika. - Jest dziś najlepszym polskim zawodnikiem występującym na tej pozycji - ocenił na antenie Polsat News.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 Czesław Michniewicz reprezentacja Polski Grzegorz Krychowiak

Zwolnić Michniewicza? Kulesza stanowczo odpowiedział Dudkowi

Jerzy Dudek domaga się zwolnienia selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza i zastąpienia go przez Paulo Sousę. Cezary Kulesza stanowczo odpowiedział byłemu bramkarzowi. - Chyba nikt nie sądzi, że po grudniowej ucieczce Paulo Sousa dostałby jakąkolwiek propozycję od polskiej federacji - stwierdził prezes PZPN w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT reprezentacja Polski Czesław Michniewicz jerzy dudek Paulo Sousa Cezary Kulesza

Świderski trafia jak na zawołanie. Tylko "Lewy" jest lepszy

Karol Świderski był bohaterem reprezentacji Polski w meczu z Walią (1:0), który zadecydował o pozostaniu w najwyższej dywizji Ligi Narodów. Strzelec zwycięskiej bramki może pochwalić się znakomitą skutecznością w narodowych barwach. Od momentu debiutu w pierwszej reprezentacji Polski, tylko Robert Lewandowski zdobył dla Biało-Czerwonych więcej bramek niż "Świder". 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Karol Świderski Robert Lewandowski Arkadiusz Milik Krzysztof Piątek Adam Buksa