more_horiz
PR24 Portal
Section05

Robert Grzędowski

Tenisista Tomasz Berkieta: teraz marzenia wzrosły [POSŁUCHAJ]

– Jak byłem mniejszy, to osiągnięcie takiego sukcesu, jaki udało mi się teraz osiągnąć, było takim, może nie szczytem marzeń, ale jednak wygórowanym pragnieniem. Teraz te marzenia i cele wzrosły. Zawsze czułem, że jestem dobry, choć nie zawsze umiałem to udowodnić  – przyznaje Tomasz Berkieta, półfinalista tenisowego juniorskiego Australian Open 2023. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Krzysztof Łoniewski Robert Grzędowski Tenis

Edyta Lewandowska: najważniejsze, żeby ze sportu czerpać satysfakcję i radość

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, mimo przeciwności losu sięga po marzenia. Gdy trzeba, potrafi się wycofać, wszystko jednak traktuje jak lekcję i motywację do bardziej wytężonej pracy. Edyta Lewandowska - górska biegaczka ultra, wicemistrzyni świata Masters, opowiada w Czwórce o swoich startach, planach na przyszłość i ważnym przesłaniu.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka bieganie maratony góry Robert Grzędowski

"Szlachetny rogal challenge". Droga na Kilimandżaro to był tylko początek

Dawid Zwoliński wraz z przyjaciółmi niedawno wrócił z wyprawy do Afryki. Podczas kilku tygodni akcji "Szlachetny szczyt" jej uczestnicy zbierali fundusze dla dzieci z Poznania. Kolejna odsłona kampanii to "Szlachetny rogal challenge". Tym razem, poza niesieniem pomocy, pomysłodawcy chcą promować wielkopolskie tradycje związane ze Świętem Niepodległości.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka pomoc Robert Grzędowski Szymon Majchrzak