more_horiz
PR24 Portal
Section05

Robert Lewandowski

TYLKO U NAS Lewandowski bez opaski? Probierz: nie znam jeszcze relacji

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Michał Probierz był w czwartek gościem Polskiego Radia 24. Podczas rozmowy nie zabrakło pytania o rolę Roberta Lewandowskiego. - Jak będzie zdrowy, to nie wyobrażam sobie nie powoływać najlepszego zawodnika. Jeżeli chodzi o rolę kapitana, to trudno mi dziś o tym mówić, skoro nie znam relacji, jeżeli się nie spotkaliśmy - przyznał selekcjoner na antenie Polskiego Radia 24.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz Robert Lewandowski

Hity w 1. kolejce LM. "Lewy" potwierdzi wzrost formy?

FC Barcelona, z Robertem Lewandowskim w składzie, rywalizację w piłkarskiej Lidze Mistrzów 2023/24 rozpocznie we wtorek, od meczu u siebie z debiutującą w prestiżowych rozgrywkach Antwerpią. W pierwszej kolejce najciekawiej zapowiada się środowe spotkanie w grupie A, w którym Bayern Monachium podejmie Manchester United.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 2023/2024 liga mistrzów Robert Lewandowski fc barcelona manchester united manchester city Bayern Monachium

Liga Mistrzów 2023/2024. Program 1. kolejki

Barcelona Roberta Lewandowskiego rywalizację w piłkarskiej Lidze Mistrzów 2023/24 rozpocznie we wtorek, od meczu u siebie z debiutującą w rozgrywkach Antwerpią. W pierwszej kolejce najciekawiej zapowiada się środowe spotkanie w grupie A, w którym Bayern Monachium podejmie Manchester United.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2023/2024 Robert Lewandowski Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Piotr Zieliński Kamil Grabara

"Lewy" w ogniu krytyki. "Odwraca uwagę wymówkami"

Robertowi Lewandowskiemu daleko jest do optymalnej dyspozycji, a jego pozaboiskowe wypowiedzi tylko podgrzewają atmosferę, na co zwróciły uwagę hiszpańskie media. "Zamiast szczerze krytykować swój poziom, który był niski w ostatniej fazie poprzedniego sezonu i na początku obecnego, Lewandowski wyspecjalizował się w odwracaniu uwagi fana wymówkami"- napisał redaktor naczelny dziennika "AS" Juan Jimenez.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna la liga Primera Division fc barcelona Robert Lewandowski