X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
rodzina

Program Rodzina 500+ bardzo poprawia sytuację rodzin. Zobacz wyniki badania

Co szósty beneficjent programu Rodzina 500+ deklaruje, że stać go na wakacyjny wyjazd. Co piąty za pieniądze z 500+ kupuje towary lepszej jakości a tyle samo osób odkłada na konto, czego wcześniej nie robiło – wynika z badania firmy Quality Watch "Nastawienie do finansów”, przeprowadzonego na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.
Zobacz więcej na temat:  Rodzina 500+ 500+ Ministerstwo Rodziny rodzina

Rozważania dla dorosłych, spotkania dla dzieci i… fitness z proboszczem. Propozycje jezuitów na czas kwarantanny

Kolejne ograniczenia, które wprowadzono dla bezpieczeństwa Polaków, zmieniły nasz sposób funkcjonowania. Do internetu przeniesiono życie zawodowe, szkoły, ale także sprawy wiary. W czasie epidemii warto przyjrzeć się ofercie Kościoła online, który chce kompleksowo troszczyć się o Polaków – jak robią to ojcowie jezuici z Łodzi.
Zobacz więcej na temat:  Kościół POLSKA aktualności katolickie wiara koronawirus Koronawirus w Polsce internet dzieci rodzina kwarantanna SPORT fitness

"Wprowadziliśmy zasiłek dla rodziców". Minister rodziny o zamknięciu placówek oświatowych

- Rodzice mogą skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Zwolnienie lekarskie nie jest wymagane, wystarczy złożenie oświadczenia u pracodawcy - powiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg na konferencji prasowej poświęconej działaniom rządu w związku z koronawirusem. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce koronawirus marlena maląg Ministerstwo Rodziny szkoła rodzina dzieci

"Jej zadaniem jest afirmacja rodzin". Paweł Kwaśniak o Samorządowej Karcie Praw Rodzin

- Samorządową Kartę Praw Rodzin przygotował szereg organizacji działających na co dzień na rzecz ochrony i promocji rodziny. To dokument, który ma za zadanie afirmować rodzinę i tworzyć kulturę prorodzinną - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Kwaśniak, koordynator współpracy z samorządami z ramienia organizacji popierających Samorządową Kartę Praw Rodzin.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Filip Memches samorząd rodzina społeczeństwo LGBT