X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
rodzina

Oświadczenie państw UE ws. Białorusi. Rzecznik rządu: dzięki nam temat trafił na europejską agendę

Rzecznik rządu pozytywnie ocenił deklarację, jaką w sprawie sytuacji na Białorusi wydała Unia Europejska. - Cieszymy się, że dzięki staraniom polskiego rządu temat Białorusi stał się tematem europejskiej agendy - powiedział w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś wybory na Białorusi Litwa rodzina Aleksander Łukaszenka Piotr Müller

Swiatłana Cichanouska: sama zdecydowałam o wyjeździe na Litwę

- Sama podjęłam decyzję o wyjeździe - mówi kandydatka w niedzielnych wyborach prezydenckich na Białorusi Swiatłana Cichanouska na nagraniu opublikowanym we wtorek na YouTube. - Nie daj Boże, by ktoś stanął przed takim wyborem, przed jakim stanęłam ja - dodaje. Inaczej twierdzi Wolha Kawalkowa ze sztabu Cichanouskiej, która uważa, że kandydatka została wywieziona z Białorusi przez władze.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś wybory na Białorusi Litwa rodzina Aleksander Łukaszenka

Związek Dużych Rodzin 3+. "Oczekujemy polityki rodzinnej"

- Chcemy, by polityka rodzinna zaistniała w Polsce w imię sprawiedliwości. Różni się ona od polityki specjalnej, jest związana z tym, że to w rodzinach wykonuje się pracę nieodpłatną, ale bardzo ważną, na rzecz całego społeczeństwa - mówiła w Polskim Radiu 24 Joanna Krupska, przewodnicząca Rady Krajowej związku. W audycji wzięła również udział Judyta Kruk, rzecznik prasowy Związku Dużych Rodzin.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SZTUKA rodzina

W maseczkach i bez seniorów? "Rz": wkrótce nowe wytyczne ws. wesel

- Spotkaliśmy się z przedstawicielami branży ślubnej, by wspólnie zastanowić się nad zasadami, które pozwolą parom młodym i ich gościom bawić się nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo - powiedziała "Rzeczpospolitej" wiceminister rozwoju Olga Semeniuk. Według nowych zasad, goście mają się bawić na weselach w maseczkach. Uroczystość odbędzie się bez udziału seniorów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo senior rodzina