more_horiz
PR24 Portal
Section05
roland garros

Jakie książki czyta Iga Świątek? Na liście "Morderstwo w Orient Expressie" czy eseje o polityce i klimacie

Iga, jaką teraz czytasz książkę? Na takie pytanie Iga Świątek odpowiada często. - Teraz poleciłabym "Morderstwo w Orient Expressie", to jest coś, co przeczytałam ostatnio. Bardzo szybko się czyta. A teraz czytam "Trzech Muszkieterów", to jest francuska klasyka, zobaczymy jak mi się spodoba - takie książki, podczas Roland Garros 2022 w rozmowie z Polskim Radiem polecała Iga Świątek, która jest bardzo oczytaną młodą osobą. French Open, Wimbledon, US Open, Indian Wells, Rzym - na każdym turnieju Świątek czyta, tak odpoczywa.
Zobacz więcej na temat:  Iga Świątek Tenis SPORT roland garros wimbledon Australian Open us open wielki szlem WTA

Jakiej muzyki słucha Iga Świątek? "Ta playlista okazała się dla mnie szczęśliwa"

Iga, jakiej słuchasz muzyki? Na takie pytanie Iga Świątek odpowiada podczas niemal każdego wywiadu. - Mam składankę, którą rozpoczyna Led Zeppelin – mówiła Polka podczas rozmowy z Polskim Radiem w czasie Roland Garros 2022. French Open, Wimbledon, US Open, Indian Wells, Rzym - na każdym turnieju Świątek słucha muzyki, która ją motywuje. 
Zobacz więcej na temat:  Iga Świątek Tenis SPORT roland garros wimbledon Australian Open us open wielki szlem WTA

Polska świętuje drugie paryskie zwycięstwo Igi Świątek!

Od sobotniego popołudnia wszyscy rozkoszujemy się wydarzeniem bez precedensu w historii polskiego tenisa. Iga Świątek w dwóch setach pokonała w finale Roland Garros Amerykankę Cori Gauff i wywalczyła już drugi w swojej krótkiej karierze tytuł wielkoszlemowy. Ten sukces jednakowo cieszy wszystkich – od zwykłych kibiców, przez najmłodszych fanów tenisa, po ekspertów.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Karol Gnat Krzysztof Łoniewski Iga Świątek Tenis roland garros kibice psychologia turniej

TYLKO U NAS Iga Świątek znów zdobyła Paryż. "Poczułam ulgę"

Iga Świątek po raz drugi wygrała wielkoszlemowy turniej French Open rozgrywany na kortach ziemnych w Paryżu. Polska tenisistka pokonała w finale Amerykankę Coco Gauff 6:1, 6:3. - Cieszę się, że przypieczętowałam wszystkie swoje zwycięstwa w tym sezonie - powiedziała liderka rankingu WTA w rozmowie z Cezarym Gurjewem z Radiowej Jedynki. 
Zobacz więcej na temat:  Tenis roland garros french open Iga Świątek W POLSKIM RADIU SPORT wielki szlem