X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
rząd Mateusza Morawieckiego

"Pieniądze trafią do każdej najmniejszej gminy". Paweł Rychlik o Funduszu Inwestycji Strategicznych

- Należy skupić się na tym, by jak najlepiej pozyskać pieniądze dla swoich gmin, a nie przerzucać się oskarżeniami, które często są odległe od prawdy - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Rychlik z PiS. Gościem audycji był też Jacek Czerniak z Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 samorząd pieniądze rząd Mateusza Morawieckiego fundusze inwestycyjne BGK polityka GOSPODARKA

"Jest stabilna większość parlamentarna". Piotr Müller po głosowaniach w Sejmie

- Będziemy kontynuować przez najbliższe dwa lata kolejne projekty ustaw, wdrażać Polski Ład - to jest najważniejszy priorytet - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller po głosowaniach w Sejmie nad odwołaniem wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego i trzech ministrów gabinetu Mateusza Morawieckiego.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Müller rząd Mateusza Morawieckiego Sejm polityka zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość PiS POLSKA

"Chodzi o to, żeby wprowadzić w Polsce stan napięcia". Piotr Kubiak o atakach hakerskich

- Mieliśmy ponad rok chaosu (...) bo cały świat był ogarnięty pandemią koronawirusa. Ale zobaczmy, jakie siły po pandemii się ujawniły. Z jaką mocą ujawnili się Rosjanie. Z jaką mocą ujawniły się Niemcy z bardzo radykalnymi posunięciami. Ktoś buduje nowy ład światowy, a Polska być może w jakimś sensie jest jakąś przeszkodą - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Kubiak z Radia Gdańsk. Gościem "Debaty dnia" był także Jacek Gądek z portalu Gazeta.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm rząd Mateusza Morawieckiego Polskie Radio 24 Krzysztof Świątek cyberbezpieczeństwo atak hakerski

Większe limity wiernych w kościołach. Jest rozporządzenie

W zgromadzeniach organizowanych w ramach działalności Kościołów i innych związków wyznaniowych w obiektach kultu religijnego od 13 czerwca może znajdować się nie więcej uczestników niż stanowi 50 proc. obłożenia budynku. Od 26 czerwca do 31 sierpnia - 75 proc. obłożenia - wynika z opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw rozporządzenia Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo pandemia Koronawirus w Polsce COVID-19 rząd Mateusza Morawieckiego rozporządzenie Kościół

Kobeszko: powinniśmy szukać sojuszników do tego, by dokonać zmian w traktatach europejskich

- Innej drogi niż mozolne szukanie sojuszników na rzecz zmiany i większej przejrzystości reguł w unijnym prawie nie ma - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Kobeszko z "Nowej Konfederacji". Gościem audycji był też Mateusz Kosiński z "Tygodnika Solidarność".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polska w Unii Europejskiej Polskie Radio 24 prawo Unia Europejska Trybunał Konstytucyjny rząd Mateusza Morawieckiego traktat lizboński polityka

Modzelewski o gospodarce: efekty obecnej poprawy nastrojów należy wzmocnić świadomą polityką inwestycyjną

- Jeżeli mamy plan inwestycyjny na drugą połowę roku i rok kolejny, który będzie podtrzymywał tzw. optymizm inwestorski, to mamy szansę na osiąganie dużych wskaźników gospodarczych - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Witold Modzelewski, ekonomista.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 pkb GOSPODARKA rząd Mateusza Morawieckiego gospodarka polska społeczeństwo

Rząd z poparciem 240 posłów? Wiele zależy od Pawła Kukiza

Prezes PiS Jarosław Kaczyński niedawno w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" potwierdził, że rząd Mateusza Morawieckiego może dziś liczyć na poparcie 240 posłów. - Tak mniej więcej to wygląda, ale dopóki to nie jest na stole, sprawdzone w boju, to nie ma sensu o tym mówić - stwierdził szef ugrupowania rządzącego. Skąd ta liczba, skoro oficjalnie klub PiS liczy 231 posłów? 
Zobacz więcej na temat:  PiS Jarosław Kaczyński rząd Sejm Paweł Kukiz rząd Mateusza Morawieckiego polityka POLSKA

Jacek Karnowski: kryzys w obozie rządzącym wydaje się zażegnany

- W ostatnim wywiadzie Jarosław Kaczyński daje do zrozumienia, że kryzysy w koalicji rządzącej zostały zażegnane. Nawet relacje ze Zbigniewem Ziobro wydają się lepsze - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Karnowski ("Sieci").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polski Ład rząd Mateusza Morawieckiego zjednoczona prawica PiS Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński Polskie Radio 24 Jacek Karnowski Antoni Opaliński polityka