X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
rząd

"Wiele dobrego robią inżynierowie ruchu". Marek Konkolewski o bezpieczeństwie pieszych

- Gdybym miał wybrać pomiędzy doświetleniem 11 tys. przejść dla pieszych na drogach krajowych czy zmianą przepisu prawa, który daje pierwszeństwo pieszemu wchodzącemu na przejście, to wybrałbym rozwiązanie infrastrukturalne - mówił w Polskim Radiu 24 inspektor Marek Konkolewski, ekspert ruchu drogowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 przepisy drogowe prawo kierowcy rząd bezpieczeństwo na drodze

"Nie spodziewałbym się jakiegoś przełomu". Patryk Słowik o rekonstrukcji rządu

- Moim zdaniem to jest kwestia kilku tygodni, natomiast nie spodziewałbym się jakiegoś przełomu przy tej rekonstrukcji - powiedział w audycji "Debata poranka" na antenie Polskiego Radia 24 Patryk Słowik, dziennikarz Wirtualnej Polski, odnosząc się do słów prezesa Jarosława Kaczyńskiego o ewentualnych zmianach w rządzie. Gośćmi Elizy Olczyk byli także Michał Płociński z "Rzeczpospolitej" i Piotr Grzybowski z tygodnika "Niedziela".  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rekonstrukcja rządu Rząd RP rząd Mateusz Morawiecki premier Jarosław Kaczyński Dorota Kania

Prof. Bernacki o działaniach KE: jednym z jego wymiarów jest postępowanie ideologiczne

- Drugim wymiarem działań jest KE jest wymiar ideologiczny. Tyrania poprawności politycznej, która dotyka nie tylko polityków, ale upolitycznionych sędziów, doprowadza do tego, że bardzo łatwo wydaje się wyroki i nakłada kara w odniesieniu do krajów konserwatywnych - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Włodzimierz Bernacki, wiceszef edukacji i nauki z PiS. Gościem audycji "Dwie strony" był także Kazimierz Kleina, senator PO.
Zobacz więcej na temat:  Trybunał Sprawiedliwości UE Unia Europejska rząd pieniądze prawo sądownictwo POLSKA polityka Polskie Radio 24

Rzecznik rządu: wiązanie akceptacji KPO z innymi procedurami realizowanymi w tym czasie w UE byłoby bezprawne

- Mam nadzieję, że na przełomie września i października, będzie już akceptacja Komisji Europejskiej dla Krajowego Planu Odbudowy - podkreślił rzecznik rządu Piotr Müller. Zaznaczył, że wiązanie akceptacji KPO z innymi procedurami realizowanymi w tym czasie w UE byłoby bezprawne.
Zobacz więcej na temat:  Krajowy Plan Odbudowy Unia Europejska POLSKA Piotr Müller rząd