X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
rząd

Beata Szydło: od 2018 roku realizujemy program podwyżek dla nauczycieli

- Od 2018 roku realizujemy program podwyżek dla nauczycieli, w 2017 roku odmroziliśmy pensje nauczycielskie, które zostały w 2012 roku zamrożone przez PO i PSL - mówiła w Sejmie wicepremier Beata Szydło. Dodała, że wynagrodzenia nauczycieli wzrosły w porównaniu z 2017 rokiem o 21 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd PiS Beata Szydło Związek Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz strajk nauczycieli

Kontrakt społeczny dla nauczycieli. Zobacz propozycję rządu

5 kwietnia rząd przedstawił "nowy pakt społeczny dla oświaty", który zakłada zmiany systemowe i wzrost wynagrodzeń nauczycieli. - Mamy dobrą ofertę, która została przedstawiona związkom zawodowym - podkreślała wicepremier Beata Szydło. Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych odrzuciły jednak rządową ofertę.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd nauczyciel Beata Szydło Sławomir Broniarz

Szef RMN: "Dostępność Plus" to skuteczna dystrybucja środków

Jak działa w praktyce rządowy program "Dostępność Plus", przekonali się w Toruniu minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński oraz przewodniczący Rady Mediów Narodowych, poseł PiS Krzysztof Czabański. Odwiedzili tam siedzibę fundacji "Archipelag Inicjatyw", która prowadzi projekt "Kamienica inicjatyw" dla rodzin wielodzietnych i seniorów. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Krzysztof Czabański Jerzy Kwieciński rząd Toruń ministerstwo infrastruktury