X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sankcje

Media: w jednym z obozów dla nielegalnych migrantów na Litwie kształtuje się system kastowy

Jeden z litewskich portali internetowych ujawnił dziś, że w jednym z obozów dla migrantów, którzy nielegalnie dostali się na Litwę, kształtuje się system kastowy i dochodzi do wykorzystywania seksualnego. Władze w Wilnie zapowiadają, że niezwłocznie wyjaśnią tę sprawę.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska Komisja Europejska Beata Płomecka Europa Bruksela Belgia Białoruś migracja sankcje

Trwają prace nad wprowadzeniem sankcji wobec Białorusi. Powodem podsycanie kryzysu migracyjnego

Nieoficjalne informacje brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej z ubiegłego tygodnia potwierdził dziś oficjalnie Luc Devigne z unijnego korpusu dyplomatycznego. Trwają prace nad unijnymi sankcjami wobec Białorusi za sprowadzenie migrantów na granice wspólnoty.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska Komisja Europejska Beata Płomecka Europa Bruksela Belgia Białoruś migracja sankcje

"Cyniczna gra Łukaszenki na destabilizację sytuacji w Polsce". Politolog o sytuacji na granicy z Białorusią

- Osoby przebywające na granicy polsko-białoruskiej są ofiarami cynicznej gry Alaksandra Łukaszenki, której celem jest destabilizacja sytuacji politycznej w Polsce - ocenił politolog dr Andrzej Szabaciuk. Jego zdaniem prezydent Białorusi chce wymusić ustępstwa w kwestii sankcji nałożonych na ten kraj przez UE.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo granica Białoruś Aleksander Łukaszenka reżim sankcje

Rocznica próby otrucia Nawalnego. Polskie MSZ apeluje do Rosji o przeprowadzenie rzetelnego śledztwa

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, w pierwszą rocznicę próby otrucia Aleksieja Nawalnego środkiem chemicznym z grupy "Nowiczok", po raz kolejny potępiło próbę zamachu na życie najbardziej prominentnego lidera rosyjskiej opozycji. MSZ ponawia głębokie zaniepokojenie użyciem broni chemicznej podczas próby zabójstwa opozycjonisty. "Stanowi to rażące naruszenie Konwencji o zakazie broni chemicznej" - czytamy w komunikacie resortu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Aleksiej Nawalny społeczeństwo Rosja przemoc broń chemiczna sankcje broń polityka opozycja

Wielka Brytania nakłada sankcje gospodarcze na Białoruś. Łukaszenka odpowiada: jesteście kukiełkami Ameryki

Wielka Brytania nałożyła sankcje na eksport białoruskiego potażu i produktów naftowych, próbując w ten sposób wywrzeć presję na prezydenta Aleksandra Łukaszenkę, który szybko odparł, że Londyn powinien "udławić się" nowymi środkami. Państwowe Belaruskali jest największym na świecie producentem potażu i odpowiada za jedną piątą jego światowej podaży.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA sankcje Unii Europejskiej sankcje Białoruś Wielka Brytania ŚWIAT Europa

Białoruskie MSZ potępia nowe sankcje. "Te kraje kierują się zimną kalkulacją geopolityczną"

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Białorusi "stanowczo potępiło" Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Kanadę za nałożenie na Mińsk kolejnych sankcji. W wydanym oświadczeniu resort napisał, że kraje te "po raz kolejny zademonstrowały całkowite lekceważenie prawa międzynarodowego i własnych zobowiązań oraz obnażyły prawdziwe cele swojej polityki wobec Białorusi".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś polityka sankcje sankcje USA reżim Mińsk