X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sars-cov-2

Skąd wziął się koronawirus? Unia Europejska domaga się dochodzenia w tej sprawie

Unia Europejska domaga się pełnego i nieskrępowanego dochodzenia w sprawie pochodzenia pandemii COVID-19. Poinformowała o tym przewodnicząca Komisji Europejskiej przed odlotem do Anglii, gdzie jutro rozpocznie się szczyt G7, który potrwa do niedzieli. Pandemia koronawirusa będzie jednym z tematów spotkania przywódców.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT COVID-19 pandemia sars-cov-2 koronawirus Europa Unia Europejska

Do Polski dotarło ponad 2 mln dawek szczepionki Pfizera. Preparaty kolejnych firm jeszcze w tym tygodniu

- W poniedziałek do Polski dotarło 2,1 mln dawek szczepionki firmy Pfizer - przekazał prezes Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych Michał Kuczmierowski. Podał, że w tym tygodniu zaplanowane są też dostawy pozostałych trzech szczepionek przeciw COVID-19.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepionka dostawa koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia sars-cov-2 społeczeństwo

Apel rektorów KRASP: szczepienia na COVID-19 są warunkiem koniecznym powrotu do normalnego działania

Realizacja programu szczepień przeciw COVID19 jest fundamentalna dla zdrowia obywateli. Jest też warunkiem koniecznym dla powrotu do normalnego działania systemu szkolnictwa wyższego – brzmi stanowisko Zgromadzenia Ogólnego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepienia COVID-19 Koronawirus w Polsce koronawirus uczulenia pandemia sars-cov-2 szkoła studenci

Jesienią czwarta fala pandemii? Prof. Horban: jeśli nie będziemy się szczepić, to pewne

- Jeśli ludzie nie będą się szczepić przeciw COVID-19, to prawie jak w banku jesienią będzie kolejna fala epidemii - przestrzega przewodniczący Rady Medycznej przy premierze RP prof. Andrzej Horban. Jego zdaniem, odwołanie stanu epidemii w czerwcu jest mało prawdopodobne.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce koronawirus szczepienia COVID-19 Andrzej Horban sars-cov-2 społeczeństwo

Adam Niedzielski: dochodzimy do punktu, kiedy to szczepienia będą czekały na ludzi

- Jest coraz mniej osób chętnych do szczepienia. Myślę, że dochodzimy do punktu przesilenia, on na pewno będzie w czerwcu, kiedy to szczepienia będą czekały na ludzi, a nie ludzie będą ich usilnie poszukiwali - powiedział we wtorek w TVN24 minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepienia społeczeństwo COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia sars-cov-2