more_horiz
PR24 Portal
Section05

Sebastian Świderski

Inaczej być nie mogło. Iga Świątek Sportowcem Roku 2022

Iga Świątek została triumfatorką 88. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski, którego organizatorami były "Przegląd Sportowy" i Telewizja Polsat. Najlepsza tenisistka świata wyprzedziła indywidualnego mistrza świata w jeździe na żużlu Bartosza Zmarzlika. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Iga Świątek Robert Lewandowski Dawid Kubacki Bartosz Zmarzlik Paweł Fajdek mateusz ponitka Kamil Semeniuk Adrian Meronk Cezary Kulesza Sebastian Świderski Szymon Marciniak

TYLKO U NAS Konferencja PKN ORLEN. "Bez inwestowania w kulturę sportu nie ma przyszłości sportu"

W warszawskiej siedzibie PKN Orlen w poniedziałek odbyło się spotkanie z udziałem prezesa koncernu Daniela Obajtka oraz  przedstawicieli PKOl, PKPar i wielu związków sportowych, a także ponad 300 sportowców, którzy współpracują z koncernem. - Inwestycja w sport to zarówno zadanie społeczne, jak i biznesowe w przypadku tak dużej firmy jak PKN Orlen - powiedział Daniel Obajtek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Orlen Robert Kubica Bartosz Zmarzlik kajetan kajetanowicz Aleksandra Mirosław Adam Małysz Sebastian Świderski PKN Orlen

Polska drużyna w finale LM: to pokazuje siłę naszej ligi

- Jako prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej cieszę się niezmiernie, a jako mieszkaniec Kędzierzyna Koźla cieszę się jeszcze bardziej ponieważ to drużyna z tego miasta - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - awansowała, po raz drugi z rzędu do wielkiego finału (...) to pokazuje siłę naszej ligi - powiedział Sebastian Świderski w rozmowie z Polskim Radiem po meczu półfinałowym siatkarskiej Ligi Mistrzów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jastrzębski węgiel Sebastian Świderski

Nowi trenerzy siatkarskich reprezentacji Polski, afera Djokovicia

Po kilku miesiącach bezkrólewia, poszukiwań, negocjacji, spekulacji i niepewności wreszcie obie siatkarskie reprezentacje mają nowych trenerów. Nikola Grbić i Stefano Lavarini przecisnęli się przez naprawdę niewielkie oczka sita Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Pierwszy poprowadzi drużynę męską, drugi - żeńską.
Zobacz więcej na temat:  Trzecia Strona Medalu Trójka Krzysztof Łoniewski Norbert Michalak Sebastian Świderski Siatkówka

TYLKO U NAS Siatkarska centrala przedstawi trenerów. Gwiazda radzi

W środę poznamy nazwiska nowych trenerów reprezentacji Polski w siatkówce kobiet i mężczyzn. Ostateczne decyzje mają zapaść podczas posiedzenia Zarządu PZPS. Jednym z kandydatów na trenera kadry kobiet jest Daniele Santarelli - włoski trener Carraro Imoco Conegliano. W tej drużynie gra reprezentantka Polski rozgrywająca Joanna Wołosz, która przyznaje, że Włoch jest świetnym trenerem i będzie zadowolona z jego wyboru na nowego szkoleniowca naszej kadry.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Nikola Grbić Sebastian Świderski PZPS

KOMENTARZ Rok pod znakiem utraconej szansy. Co działo się w polskiej siatkówce?

2021 rok był dla polskiej siatkówki słodko-gorzki. Z jednej strony historyczny triumf Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w Lidze Mistrzów, z drugiej stracona szansa na upragniony olimpijski medal w Tokio. Wybraliśmy pięć najważniejszych momentów, które z pewnością na długo zapadną w pamięci kibicom w naszym kraju.  
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Nikola Grbić jastrzębski węgiel Sebastian Świderski Vital Heynen jacek nawrocki KOMENTARZ opinie

ZAKSA weźmie udział w KMŚ? "Trudny temat"

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle może nie zagrać w Klubowych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w brazylijskim Betim (7-11 grudnia). - To faktycznie bardzo trudny temat. Termin zaproponowany przez międzynarodową federację rodzi olbrzymie trudności - powiedział prezes PZPS Sebastian Świderski w oficjalnym wywiadzie dla krajowego związku.  
Zobacz więcej na temat:  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Siatkówka SPORT Sebastian Świderski PZPS