more_horiz
PR24 Portal
Section05

Sebastian Szymański

Polska - Łotwa. Zwycięstwo bez błysku na zakończenie roku

Reprezentacja Polski wygrała na Stadionie Narodowym z Łotwą 2:0 w meczu towarzyskim. Było to ostatnie spotkanie polskiej kadry w 2023 roku. W marcu zagra w barażach o awans na Euro 2024 - w półfinale rywalem będzie Estonia. Jeśli nasi piłkarze wygrają, to w drugim starciu zmierzą się z Walią bądź Ukrainą, Finlandią lub Islandią. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski michał probierz Robert Lewandowski Marcin Bułka Łukasz Skorupski Jan Bednarek Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Nicola Zalewski Sebastian Szymański Adam Buksa Karol Świderski

Zalewski się wyróżnił. Oceniliśmy Biało-Czerwonych

Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała w Warszawie z Czechami 1:1 i straciła szanse na bezpośredni awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Jak oceniliśmy Biało-Czerwonych za piątkowy mecz?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski wojciech szczęsny Jan Bednarek Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Nicola Zalewski Robert Lewandowski Karol Świderski Adam Buksa kamil grosicki Sebastian Szymański

Agent Szymańskiego dementuje plotki. "Nikt mnie nie wezwał"

Sebastian Szymański po serii udanych występów w barwach Fenerbahce znalazł się w orbicie zainteresowań czołowych klubów Europy. Zdaniem mediów klub zaproponował mu przedłużenie kontraktu, w celu umocnienia swojej pozycji podczas negocjacji transferowych z potencjalnymi kupcami. Menadżer piłkarza Mariusz Piekarski informuje, że to nieprawda.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Sebastian Szymański liga turecka

Probierz: nie jestem cudotwórcą, nie tym meczem przegraliśmy

Polska zremisowała z Mołdawią 1:1 (0:1) w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy, który odbył się w Warszawie. Bramkę dla gości zdobył Ion Nicolaescu, a wyrównał Karol Świderski. - Nie jestem cudotwórcą, to nie tym meczem przegraliśmy te eliminacje - powiedział Michał Probierz, selekcjoner reprezentacji Polski na konferencji prasowej po meczu na PGE Narodowym.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz wojciech szczęsny Paweł Wszołek Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Sebastian Szymański Piotr Zieliński Karol Świderski Arkadiusz Milik

Tak Polska zagra z Mołdawią? Zmiany w składzie są możliwe

W niedzielny wieczór reprezentacja Polski podejmie w Warszawie Mołdawię w kolejnym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2024. Na jaki skład zdecyduje się selekcjoner Michał Probierz? Nie można wykluczyć zmian w porównaniu z czwartkowym starciem z Wyspami Owczymi.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 michał probierz wojciech szczęsny Paweł Wszołek Jakub Kiwior Przemysław Frankowski Sebastian Szymański Piotr Zieliński Karol Świderski Arkadiusz Milik

Sebastian Szymański czeka na kolejny wielki transfer? Piekarski: to dla nich piłkarz bezcenny

Sebastian Szymański zostanie w najbliższych miesiącach bohaterem kolejnego głośnego transferu? Reprezentant Polski z miejsca został gwiazdą tureckiego Fenerbahce. - Na ten moment jest to dla nich piłkarz bezcenny - powiedział agent zawodnika, Mariusz Piekarski w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet.
Zobacz więcej na temat:  SPORT reprezentacja Polski Sebastian Szymański Piłka nożna Euro 2024