more_horiz
PR24 Portal
Section05

serwisy specjalne

https://rozewicz.polskieradio.pl/

Dźwiękowa opowieść o najważniejszych punktach życia i twórczości Tadeusza Różewicza. Tym, który przedstawia tę złożoną i fascynującą opowieść, jest przede wszystkim sam poeta wysłuchamy kilkadziesiąt fragmentów wywiadów (wspomnień, anegdot, refleksji), które Tadeusz Różewicz udzielił na przestrzeni wielu lat Polskiemu Radiu. 
Zobacz więcej na temat:  Tadeusz Różewicz osobowości serwisy specjalne polecany Serwisy specjalne - literatura

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards 2022

Aplikacja radiowej Czwórki oraz serwis Pałac Saski otrzymały nominacje w konkursie Mobile Trends Awards 2022. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży technologii mobilnych, przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystały te technologie w swoich projektach. Kapituła konkursowa składająca się z ekspertów IT wyłania najlepsze projekty w kilkunastu kategoriach. Gala konkursu MTA dziś (28 marca) o godzinie 19 w Krakowie. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Mobile Trends aplikacja serwisy specjalne

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards 2022! Ostatni dzień głosowania

Aplikacja radiowej Czwórki oraz serwis Pałac Saski otrzymały nominacje w konkursie Mobile Trends Awards 2022. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży technologii mobilnych, przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystały te technologie w swoich projektach. Kapituła konkursowa składająca się z ekspertów IT wyłania najlepsze projekty w kilkunastu kategoriach. Głosowanie internautów w tegorocznym konkursie trwa do dziś (do czwartku 16 lutego). 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Mobile Trends aplikacja serwisy specjalne