X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
śląskie

Prezydent podczas dożynek na Jasnej Górze przypomniał ważne słowa kardynała Wyszyńskiego

"Glebę uprawia się nie tyle przez nawóz, ale przez miłość" - tym cytatem z kardynała Stefana Wyszyńskiego rozpoczął prezydent Andrzej Duda swoje wystąpienie podczas dorocznych dożynek na Jasnej Górze. Powiedział też, że jednym z najważniejszych zadań władz państwa jest troska o rolnictwo i rolników.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jasna Góra regiony Częstochowa dożynki Andrzej Duda rolnicy śląskie rolnictwo Polskie Radio patronat tradycja pielgrzymka

Rocznica porozumienia jastrzębskiego. Abp Skworc: wolna niedziela pozostaje w służbie wolności pracownika

- Wspólne świętowanie, w tym przeżywanie wolnej od pracy niedzieli, być może pozostaje ostatnią okazją - pomimo ostrych podziałów i pluralizmu poglądów - do uświadomienia sobie prawdy o tym, że jesteśmy wspólnotą kulturową, obywatelską i religijną - mówił w 41. rocznicę podpisania Porozumienia Jastrzębskiego metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. Msza pod jego przewodnictwem rozpoczęła w piątek rocznicowe obchody.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA handel w niedzielę Kościół katolicki aktualności katolickie regiony śląskie

Zatrzymano sześciu członków polsko-ukraińskiego gangu kradnącego auta i motocykle

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach, wspólnie z kontrterrotystami i strażnikami granicznymi, zatrzymali sześciu członków polsko-ukraińskiej grupy przestępczej zajmującej się kradzieżą samochodów i motocykli, paserstwem samochodowym i przestępczością narkotykową.
Zobacz więcej na temat:  policja bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze kierowca kierowcy motoryzacja regiony śląskie Śląsk Katowice kradzież kradzież samochodu prawo Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio samochód samochody motocykl handel

Pracowity dzień śląskich strażaków. Ponad pół tysiąca interwencji w związku z opadami

"Od godz. 7.30 do 22 straż pożarna na terenie woj. śląskiego interweniowała 511 razy" - przekazała rzecznik śląskiej straży pożarnej młodsza brygadier Aneta Gołębiowska. Najwięcej interwencji strażacy mieli w Będzinie (88), Mysłowicach (40), powiecie żywieckim (36), gliwickim (33), Sosnowcu (32) i powiecie bielskim (32)
Zobacz więcej na temat:  straż pożarna regiony śląskie POLSKA

Śląskie: mężczyzna, który groził wysadzeniem kamienicy w Świętochłowicach jest w rękach policji

Mężczyzna, który w niedzielę po południu zabarykadował się w mieszkaniu jednej z kamienic w Świętochłowicach i groził wysadzeniem budynku, został zatrzymany – przekazała wieczorem policja. Ewakuowani lokatorzy będą mogli wrócić do swoich mieszkań po przeszukaniu kamienicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony śląskie służby i bezpieczeństwo policja policja polska

Pościg na Śląsku. Rabuś zakończył ucieczkę w rowie

Policjanci ze Śląska wzięli udział w pościgu po nietypowym napadzie. Napastnik wtargnął bowiem nie do banku, a sklepu spożywczego - jego łupem padło kilkaset złotych. Mężczyzna uciekając przed radiowozem stracił panowanie nad kierownicą i zniszczył swoje auto. Teraz grozi mu kilkanaście lat więzienia. 
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody policja policja polska śląskie Śląsk Polskie Radio Kierowców Polskie Radio regiony kradzież kradzież pieniędzy wypadek społeczeństwo