more_horiz
PR24 Portal
Section05
słońce

prognoza pogody Polska będzie podzielona na dwie strefy. Sprawdź pogodę na ostatnie dni marca

Jak informuje IMGW nad Europą dominują rozległe niże z ośrodkami w rejonie Europy Centralnej, Morza Białego i Morza Śródziemnego. Związane z nimi są układy pofalowanych frontów atmosferycznych. Polska znajduje się w rozległym obszarze obniżonego ciśnienia z głównym ośrodkiem niżowym nad Morzem Śródziemnym. Nad naszym krajem przebiegają dwa pofalowane i prawie stacjonarne fronty atmosferyczne. Utrzymuje się nad nami powietrze polarne morskie, cieplejsze na południu kraju i chłodniejsze na północy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prognoza prognoza pogody pogoda IMGW słońce wiatr chmury Radio kierowców deszcz śnieg

pogoda Kilkanaście stopni na plusie i dużo słońca. Sprawdź prognozę pogody na wtorek

Jak przekazało IMGW, przeważająca część Europy pozostaje w zasięgu rozległego wyżu z centrum nad Litwą. Tylko nad zachodnimi i północno-wschodnimi krańcami kontynentu zaznaczają się pojedyncze ośrodki niżowe oraz związane z nimi układy frontów atmosferycznych. Polska pozostaje w zasięgu wspomnianego wyżu, w powietrzu polarnym kontynentalnym.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW pogoda prognoza pogody społeczeństwo wiosna słońce

Pierwszy dzień wiosny. Czeka nas słoneczny tydzień. Rzecznik IMiGW w Trójce

Rolnicy się martwią, a miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu zacierają ręce – w najbliższym tygodniu nie zobaczymy w Polsce ani jednej kropli deszczu, a na termometrach pojawią się wartości dwucyfrowe. O prognozie pogody na najbliższy czas opowiadał Grzegorz Walijewski, rzecznik prasowy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan pogoda wiosna zima imigw słońce deszcz narciarstwo klasyczne Tatry pierwszy dzień wiosny

PROGNOZA POGODY Słoneczny początek wiosny w całym kraju. IMGW: z każdym dniem będzie coraz cieplej

- W poniedziałek będzie praktycznie bezchmurnie nad całym krajem. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 10 stopni Celsjusza na krańcach wschodnich do 13-14 stopni na zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na południowym zachodzie porywisty, z kierunków wschodnich - powiedziała synoptyk IMGW Anna Woźniak
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW pogoda prognoza prognoza pogody słońce mgła wiosna

PROGNOZA POGODY W całej Polsce słonecznie i bez opadów. Sprawdź prognozę pogody na niedzielę

Zgodnie z prognozą pogody przygotowaną przez IMGW, niedziela w całym kraju będzie bardzo słoneczna i bez opadów. Z każdym kolejnym dniem tygodnia ma być coraz cieplej i według prognoz IMGW, już w połowie tygodnia, w całym kraju temperatura maksymalna przekraczać będzie 15 st. C.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców prognoza pogody pogoda IMGW słońce chmury wiatr regiony
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem