X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
służba zdrowia

Walka z COVID-19. Prof. Gut: osoba zaszczepiona praktycznie nie może roznosić wirusa

- Osoba zaszczepiona praktycznie nie może być roznosicielem wirusa. Widać to po decyzjach krajów, które odniosły sukces w szczepieniach. Zwalniają osoby zaszczepione z obostrzeń - powiedział o skuteczności szczepień prof. Włodzimierz Gut, wirusolog.
Zobacz więcej na temat:  pandemia koronawirus COVID-19 szczepionka szczepienia zdrowie służba zdrowia szpital POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24

"Trzeba się liczyć z tym, że majówka nie będzie taka jak zazwyczaj". Tomasz Latos o obostrzeniach

- Zdrowy rozsądek podpowiada, że trzeba się liczyć z tym, że najbliższa majówka - podobnie jak w ubiegłym roku - nie będzie taka, do jakiej się przyzwyczailiśmy w latach poprzednich. Będą różnego rodzaju ograniczenia - powiedział w Polskim Radiu 24 szef sejmowej komisji zdrowia, poseł PiS Tomasz Latos.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służba zdrowia zdrowie Polskie Radio 24 Koronawirus w Polsce obostrzenia Tomasz Latos

Prof. Grzegorz Gielerak: niestosowanie się do zaleceń może mieć poważne skutki

- Mam nadzieję, że większość osób zastosuje się do zaleceń o nieprzemieszczaniu się w czasie świąt. Spodziewam się jednak, że część osób tego nie zrobi, co będzie miało skutki w statystykach i dalszym rozprzestrzenianiu się pandemii - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Grzegorz Gielerak, dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus pandemia społeczeństwo COVID-19 służba zdrowia Polskie Radio 24

Tomasz Żółciak: nie można obwiniać Michała Dworczyka za błąd systemu

- Michał Dworczyk jest politykiem zadaniowym i kiedy zostaje mu coś powierzone, to w całości się temu poświęca - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Żółciak ("Dziennik Gazeta Prawna"). Gośćmi "Debaty poranka" byli także Jakub Pacan i Paweł Krulikowski.
Zobacz więcej na temat:  pandemia koronawirus COVID-19 szczepienia zdrowie szpital służba zdrowia Michał Dworczyk POLSKA polityka Polskie Radio 24

Błąd systemu do rejestracji szczepień. Filip Kaczyński: pomyłki zdarzają się każdemu

- Chodziło o przygotowanie bardzo trudnego zadania i pan minister dał sobie z tym radę. Pomyłki zdarzają się każdemu, minister w imieniu rządu przeprosił i już wszystko jest w porządku - powiedział poseł PiS Filip Kaczyński, odnosząc się do wczorajszego błędu w systemie rejestracji szczepień.
Zobacz więcej na temat:  pandemia koronawirus COVID-19 szczepienia zdrowie szpital służba zdrowia Michał Dworczyk POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24