X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
służba zdrowia

Rozmowy ministra zdrowia z medykami. Adam Niedzielski: wspólne stanowisko w dwa, trzy tygodnie

Minister zdrowia Adam Niedzielski uznał za bardzo dobre dzisiejsze spotkanie Trójstronnego Zespołu do spraw Ochrony Zdrowia. Wzięli w nich udział przedstawiciele resortu zdrowia, związków zawodowych i pracodawców, nie było natomiast medyków protestujących w "białym miasteczku" koło Kancelarii Premiera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służba zdrowia Ministerstwo Zdrowia Adam Niedzielski

"Dane są nierzetelne". Resort zdrowia odpowiada Bosakowi w sprawie likwidacji placówek

"Po pobieżnym sprawdzeniu danych przedstawionych przez posła Bosaka okazuje się, że nie są one rzetelne. Część z wymienionych przez niego placówek działa, a część jest jedynie zawieszona" - oceniło Ministerstwo Zdrowia zarzuty posła Konfederacji dotyczące likwidowania po cichu oddziałów szpitalnych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Zdrowia Krzysztof Bosak Konfederacja narodowy fundusz zdrowia NFZ służba zdrowia

"Zaczynam się poważnie nad tym zastanawiać". Minister zdrowia o upaństwowieniu ratownictwa medycznego

- W dziewięciu województwach te same systemowe rozwiązania nie są kontestowane, a w kilku województwach mamy do czynienia z tym, że stacje nie dogadują się z ratownikami - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski przypominając, że właścicielami stacji ratowniczych są marszałkowie województwa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia służba zdrowia protesty w Warszawie ratownik medyczny

"Chronić antyszczepionkowców przed nimi samymi". Dr Tomasz Karauda o restrykcjach

- Byłbym po stronie tego, że w momencie, gdy wypełniają się oddziały zakaźne, to trzeba wprowadzić ograniczenia, by chronić antyszczepionkowców przed nimi samymi i resztę społeczeństwa przed paraliżem ochrony zdrowia - mówił w Polskim Radiu 24 dr Tomasz Karauda, lekarz oddziału chorób płuc ze szpitala im. Barlickiego w Łodzi. - Prawo do leczenia mają nie tylko ludzie, którzy się nie szczepią, ale wszyscy - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Aleksander Ziemiańczyk COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia epidemia służba zdrowia szczepienia szczepionka