X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
służba zdrowia

Anita Sowińska: poprawki opozycji do ustawy ws. koronawirusa były bardzo ważne

- W sytuacjach kryzysowych potrzebne są adekwatne działania. Bardzo ważna jest komunikacja w tych działaniach. Oczywiście, czasami jest tak, że sztab kryzysowy może ograniczyć wolności człowieka, ale tylko czasowo - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 Anita Sowińska z Lewicy. Sejm przyjął projekt ustawy dot. koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka lewica zdrowie koronawirus służba zdrowia

Kwarantanna w Policach. Rzecznik resortu zdrowia: służby działają bardzo sprawnie

- Przypadek Polic pokazuje, że polskie służby sanitarno-epidemiologiczne, ochrony zdrowia, działają bardzo sprawnie. Sanepid objął kwarantanną osoby mające kontakt z dwiema uczennicami, u których podejrzewa się koronawirusa - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Ministerstwo Zdrowia Police Ryszard Gromadzki służba zdrowia

Krzysztof Sobolewski o incydencie w Pucku: urzędowi prezydenta należy się szacunek

- Nie chodzi o sam fakt, że w trakcie uroczystości ktoś krzyczał i je zakłócał, ale o to, co krzyczał i w jaki sposób wyrażał się o najważniejszej osobie w państwie, panu prezydencie – mówił w PR24 Krzysztof Sobolewski, komentując postawienie zarzutów protestującym podczas uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus służba zdrowia społeczeństwo puck Andrzej Duda

"Aleksander Kwaśniewski chciał zamieść sprawę pod dywan". B. minister zdrowia o aferze LFO

- Tanio wysyłaliśmy polskie osocze, a drogo kupowaliśmy przerobione preparaty krwiopochodne. Rząd polski udzielił gwarancji rządowych firmie Zygmunta Nizioła na wybudowanie fabryki za 32 mln dolarów. Niestety ktoś postanowił dokonać przekrętu - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Mariusz Łapiński, były minister zdrowia w rządzie Leszka Millera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Aleksander Kwaśniewski Piotr Nisztor służba zdrowia

Poseł Lewicy o kampanii wyborczej Biedronia: łączymy doświadczenie z młodością

- Prof. Marek Belka to kolejna osoba, która dołącza do grona doradców Roberta Biedronia. Każdy, kto dzisiaj ubiegałby się o wysokie stanowisko chciałby, aby  osoby z takim doświadczeniem zawodowym i życiowym mu odradzały – mówił w Polskim Radiu 24 Wiesław Szczepański poseł Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka służba zdrowia Robert Biedroń lewica wybory prezydenckie 2020 Antoni Trzmiel

Hanna Shen o epidemii koronawirusa: ulegliśmy propagandzie Chin

- Nadal nie wiemy, jaka jest prawdziwa liczb zakażonych koronawirusem i ofiar śmiertelnych w Chinach. Nie wiemy, jakie jest źródło choroby. (...) Wprawdzie Chiny odwiedzili przedstawiciele WHO, ale ta organizacja jest w dużym stopniu kontrolowana przez Pekin i mówi tekstem pisanym przez komunistyczne władze - powiedziała Hanna Shen, korespondentka polskich mediów w Azji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Włochy służba zdrowia epidemia grypy społeczeństwo Ministerstwo Zdrowia

Zagrożenie koronawirusem. Wiceminister zdrowia: ostrzegamy Polaków wracających z Włoch

- Od początku epidemii mówimy o tym, że istnieje możliwość przedostania się koronawirusa do Polski. W tej chwili prawdopodobieństwo jest większe w związku z pojawieniem się ognisk epidemii we Włoszech, skąd wróciło z wypoczynku wielu Polaków - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Włochy służba zdrowia epidemia grypy społeczeństwo Ministerstwo Zdrowia

"Szczyt hipokryzji Kidawy-Błońskiej". Spot PiS przypomina, jak głosowała ws. pieniędzy na onkologię

Kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska apeluje o przeznaczenie większych pieniędzy na onkologię w Polsce, a sama co najmniej pięć razy głosowała przeciwko takiemu zwiększeniu środków; to szczyt hipokryzji - przekonywali Adam Bielan i Stanisław Karczewski podczas prezentacji spotu, w którym przypomniano, jakich inwestycji w onkologię nie poparła w Sejmie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Małgorzata Kidawa-Błońska onkologia służba zdrowia

Beata Maciejewska: doświadczenie ambasadora Cioska będzie pomocne Robertowi Biedroniowi

- Dla nas znaczenie ma to, że ambasador Ciosek jest osobą, która ma ogromne doświadczenie, jest dla nas źródłem wiedzy. Jesteśmy dzisiaj Lewicą, czyli zjednoczonymi siłami Wiosny, SLD i Razem w Parlamencie, tworzymy jeden zespół, staramy się, by można było korzystać z dobrych doświadczeń – mówiła w Polskim Radiu 24 Beata Maciejewska, rzeczniczka sztabu Roberta Biedronia (Wiosna).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka służba zdrowia Robert Biedroń lewica wybory prezydenckie 2020