X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
służby i bezpieczeństwo

Walka z koronawirusem. Łukasz Szumowski chce pilnego spotkania ministrów zdrowia UE

- Decyzją Rady Ministrów i premiera wysyłam list do komisarz Stelli Kyriakides z prośbą o pilne spotkanie ministrów zdrowia UE, aby omówić sytuację epidemiologiczną w Europie - podkreślił minister zdrowia, Łukasz Szumowski. - Rząd przygotowuje szeroko zakrojoną akcję informacyjną na temat zagrożenia koronawirusem - zapowiedział Michał Dworczyk, szef kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus POLSKA zdrowie choroby zakaźne choroba Europa służby i bezpieczeństwo

Setki interwencji strażaków spowodowanych silnym wiatrem. IMGW ostrzega kolejne województwa

- Od soboty strażacy interweniowali w kraju ponad 300 razy, usuwając szkody spowodowane przez silny wiatr - poinformował rzecznik prasowy komendanta Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w niedzielę rano ostrzeżenia drugiego stopnia o silnym wietrze dla 10 województw.
Zobacz więcej na temat:  straż pożarna wiatr IMGW pogoda służby i bezpieczeństwo prognoza pogody POLSKA

"Cafe Armia". Wsparcie dla weteranów i rodzin poszkodowanych funkcjonariuszy

Goście Polskiego Radia 24 - Joanna Janik z Fundacji "Pomoc dla weterana", Stanisław Ekiert z Fundacji "Dorastaj z nami" i Jacek Matuszak z MON - rozmawiali o tym, jak można i należy pomagać weteranom wojskowym, żołnierzom poszkodowanym w czasie służby, ale także o pomocy funkcjonariuszom innych służb i ich rodzinom.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Wojsko Polskie wojsko armia służby i bezpieczeństwo

Narkotyki ukryte w puszkach po napojach. CBŚP rozbiło grupę przestępczą

Podczas akcji CBŚP zatrzymano 12 podejrzanych o udział w grupie przestępczej, która zajmowała się handlem narkotykami. - Mogła wprowadzić na rynek łącznie kilkanaście kilogramów narkotyków w tym kokainę, amfetaminę i marihuanę oraz blisko siedem tysięcy tabletek ecstasy – powiedziała rzeczniczka CBŚP nadkom. Iwona Jurkiewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo CBŚP narkotyki regiony Mazowsze policja mazowieckie