X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
smog

Rząd chce usprawnić proces termomodernizacji. Projekt ustawy przyjęty

Rząd przyjął projekt ustawy o zmianie ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz niektórych innych ustaw, przedłożony przez ministra klimatu - poinformowało w piątek Centrum Informacyjne Rządu. Jego celem jest usprawnienie całego procesu i zwiększenie wsparcia dla osób, które chcą wymienić źródła ciepła w swoich domach na bardziej ekologiczne.
Zobacz więcej na temat:  środowisko smog OZE POLSKA GOSPODARKA

Europosłowie zdecydują o zwiększeniu redukcji CO2. Polska liczy na sprawiedliwą transformację

– W przyszłym tygodniu europarlament ma głosować nad propozycją KE w sprawie podniesienia celu redukcji CO2 do 2030 r. do 55 proc. – poinformował podczas Europejskiego Forum Nowych Idei europoseł Adam Jarubas. Resort klimatu zastrzega, że muszą temu towarzyszyć dodatkowe środki na transformację.
Zobacz więcej na temat:  klimat ministerstwo klimatu Unia Europejska Parlament Europejski smog środowisko

Ważne zmiany w programie Czyste Powietrze. Ma być szybciej i sprawniej, dziś ruszają szkolenia

Dziś zaczyna się Akademia Czystego Powietrza, czyli cykl webinariów organizowany przez Ministerstwo Klimatu, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polski Alarm Smogowy. Szkolenia będą dotyczyć przede wszystkim nowych zasad dofinansowania inwestycji w programie Czyste Powietrze, które będą obowiązywać już w tym miesiącu.
Zobacz więcej na temat:  środowisko smog