more_horiz
PR24 Portal
Section05
śnieg

PROGNOZA POGODY Część kraju słoneczna, część pochmurna. Prognoza pogody na Wielki Poniedziałek

W Poniedziałek Wielkanocny na zachodzie i północy Polski pogodna, a nawet słoneczna aura. W tej części kraju jest więc duża szansa, że lany poniedziałek będzie suchy. Najcieplej będzie na zachodzie kraju - termometry pokażą do 14 stopni Celsjusza. Od południowego wschodu powoli rozbudowuje się niż znad Morza Czarnego, który przyniesie ze sobą strefę opadów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prognoza prognoza pogody pogoda IMGW chmury śnieg

PROGNOZA POGODY Synoptyk IMGW: niedziela chłodna, z opadami na południowym wschodzie

Według prognozy pogody przygotowanej przez Michała Folwarskiego z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego, niedziela będzie chłodna. Poczucie chłodu może potęgować północny wiatr. - Do końca dnia niedziela na południowym zachodzie będzie pochmurna i z opadami. Na pozostałym obszarze pogodnie, ale chłodno - powiedział synoptyk Centralnego Biura Prognoz IMGW-PIB. Michał Folwarski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców prognoza prognoza pogody pogoda IMGW chmury śnieg

ALERTY IMGW Przymrozki na terenie całego kraju. IMGW ostrzega

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami dla terytorium całego kraju, z wyjątkiem okolic nad samym morzem. Synoptycy prognozują spadek temperatury do około minus 2 stopni Celsjusza, a przy gruncie do minus 5. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 do 11 stopni. Ostrzeżenie obowiązuje od późnych godzin wieczornych do rana.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radio kierowców śnieg Tatry góry IMGW alert pogodowy pogoda prognoza pogody mróz

PROGNOZA POGODY "Dziś ostatni chłodny i deszczowy dzień". Sprawdź najnowszą prognozę pogody

- Na terenie całego kraju w poniedziałek spodziewamy się opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 do 10 stopni Celsjusza - powiedział Michał Folwarski z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowego Instytutu Badawczego. Jak podkreślił Michał Folwarski, "poniedziałek będzie ostatnim chłodnym i deszczowym dniem przed nadchodzącą, kilkudniową poprawą pogody".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza prognoza pogody IMGW deszcz wiatr śnieg Radio kierowców mgła

prognoza pogody Polska będzie podzielona na dwie strefy. Sprawdź pogodę na ostatnie dni marca

Jak informuje IMGW nad Europą dominują rozległe niże z ośrodkami w rejonie Europy Centralnej, Morza Białego i Morza Śródziemnego. Związane z nimi są układy pofalowanych frontów atmosferycznych. Polska znajduje się w rozległym obszarze obniżonego ciśnienia z głównym ośrodkiem niżowym nad Morzem Śródziemnym. Nad naszym krajem przebiegają dwa pofalowane i prawie stacjonarne fronty atmosferyczne. Utrzymuje się nad nami powietrze polarne morskie, cieplejsze na południu kraju i chłodniejsze na północy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prognoza prognoza pogody pogoda IMGW słońce wiatr chmury Radio kierowców deszcz śnieg
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem