X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
sondaż

SONDAŻ Andrzej Duda na czele, Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia z podobnym poparciem

Wyniki majowego badania pracowni Kantar wskazują, że gdyby wybory odbyły się za dwa miesiące, to największe poparcie uzyskałby Andrzej Duda, którego wskazało 39 proc. badanych deklarujących chęć wzięcia udziału w wyborach. Drugie miejsce zajmuje Rafał Trzaskowski, który zgromadził 18 proc. głosów. Trzecie miejsce należy do Szymona Hołowni mającego 15 proc. poparcia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda polityka Szymon Hołownia Rafał Trzaskowski

"Kandydat sprawdzony, któremu można ufać". Poseł PiS wskazuje mocne strony Andrzeja Dudy

- Przez pięć lat Andrzej Duda udowodnił, że potrafi dotrzymywać słowa. (…) Nie ma kandydata, który jest alternatywą dla obecnego prezydenta pod względem programu i wiarygodności - powiedział Marcin Porzucek, poseł Prawa i Sprawiedliwości. - Rafał Trzaskowski zaś nie szuka kompromisu, to kandydat niezwykle agresywny. Działaniami w Warszawie nie wystawia sobie najlepszego świadectwa - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Piotr Nisztor wybory prezydenckie kampania prezydencka wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce Andrzej Duda Rafał Trzaskowski sondaż sondaże

Sondaż prezydencki: Andrzej Duda ze znaczną przewagą nad pozostałymi kandydatami

Według sondażu Kantar Polska dla Faktów TVN 51 proc. Polaków w wyborach głosowałoby na Andrzeja Dudę, 17 proc. na Szymona Hołownię, 11 proc. na nowego kandydata PO Rafała Trzaskowskiego. 6 proc. wybrałoby Władysława Kosiniaka-Kamysza, 5 proc. Krzysztofa Bosaka, a 3 proc. Roberta Biedronia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 sondaże sondaż Andrzej Duda Szymon Hołownia Rafał Trzaskowski Władysław Kosiniak-Kamysz Krzysztof Bosak Robert Biedroń

SONDAŻ Wybory prezydenckie. Kidawy-Błońskiej nie akceptuje duża część elektoratu KO

Co czwarty badany uważa, że Małgorzata Kidawa-Błońska powinna startować w wyborach prezydenckich jako kandydatka Platformy Obywatelskiej - wynika z badania pracowni Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl. W tej kwestii podzieleni są także sami wyborcy sympatyzujący z Koalicją Obywatelską.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Małgorzata Kidawa-Błońska sondaż sondaże wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020

SONDAŻ PiS z dużą przewagą nad KO. Nowy sondaż poparcia dla partii politycznych

Gdyby nie było już pandemii, a w najbliższą niedzielę odbyły się wybory do Sejmu, to 40,21 proc. badanych oddałoby głos na PiS, 23,65 proc. na KO, 14,71 proc. na Lewicę, 11 proc. na PSL, a 9,42 proc. na Konfederację - wynika z sondażu dla "Super Expressu".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska lewica Polskie Stronnictwo Ludowe Konfederacja polityka partie polityczne