X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sondaż

Nie maleje poparcie dla rządu Mateusza Morawieckiego. Nowy sondaż

42 proc. badanych przez CBOS zadeklarowało się jako zwolennicy nowego rządu premiera Mateusza Morawieckiego, 29 proc. określiło się jako jego przeciwnicy, a 25 proc. wyraziło obojętność. Zgodnie z sondażem większość obywateli cieszy się również z ponownego objęcia stanowiska przez obecnego premiera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Mateusz Morawiecki Rząd RP rząd rząd Mateusza Morawieckiego Prawo i Sprawiedliwość PiS sondaż

Sondaż: Andrzej Duda zdecydowanie prowadzi w wyścigu prezydenckim

Z sondażu pracowni Social Changes dla portalu wpolityce.pl wynika, że na obecnie urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę chce zagłosować 44 proc. respondentów. Jest to pierwsze badanie, które uwzględnia też kandydaturę Szymona Hołowni.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż sondaże wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce prezydent Andrzej Duda Szymon Hołownia Małgorzata Kidawa-Błońska Władysław Kosiniak-Kamysz Adrian Zandberg Grzegorz Braun

Sondaż: kandydaci PO podobnie przegrywają z Andrzejem Dudą

W II turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda uzyskałby ponad 50 proc. głosów niezależnie od tego, czy jego rywalem byłaby Małgorzata Kidawa-Błońska, czy Jacek Jaśkowiak - wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster na zlecenie Super Expressu. Badanie pokazuje też, że poparcie dla wicemarszałek Sejmu jest tylko nieznacznie wyższe niż dla prezydenta Poznania. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż wybory prezydenckie Andrzej Duda Małgorzata Kidawa-Błońska Jacek Jaśkowiak

PiS największym wygranym wyborów, KO w tyle. Nowy sondaż

Największym wygranym wyborów, wskazywanym najczęściej przez Polaków (39 proc.), jest PiS, bo uzyskało najwyższy wynik. 16 proc. badanych uważa, że sukces odniosła Lewica, ponieważ po 4 latach przerwy, udało im się wejść do Sejmu - wynika z sondażu Kantar. Według 11 proc. za zwycięzcę może się uznać KO.
Zobacz więcej na temat:  sondaż Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Wybory parlamentarne 2019 polityka POLSKA