X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sondaże

SONDAŻ Duża przewaga Zjednoczonej Prawicy nad Koalicją Obywatelską. Jest nowy sondaż

Na Zjednoczoną Prawicę głos oddałoby 37 proc. badanych, KO wsparłoby 24 proc. ankietowanych, Polskę 2050 Szymona Hołowni - 13 proc.; Konfederacja mogłaby liczyć na 12 proc. poparcia, a Lewica na 7 proc. - wynika z sondażu Social Changes dla wPolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka sondaż sondaże partie polityczne Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska zjednoczona prawica

Dr Kawęcki: "efekt Tuska" doprowadził jedynie do odzyskania utraconego elektoratu

- Efekt Tuska doprowadził jedynie do odzyskania przez PO elektoratu, który przeszedł do Szymona Hołowni. Dzięki temu Platforma wróciła na pozycję lidera opozycji, ale z kolei notowania ruchu Polska 2050 oscylują w granicy 10 proc. - mówił w Polskim Radiu 24 dr Krzysztof Kawęcki, politolog.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Donald Tusk Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska koalicja obywatelska zjednoczona prawica Szymon Hołownia sondaże partie polityczne wybory w Polsce wybory parlamentarne

"Główną przyczyną jest to, co działo się w Usnarzu Górnym". Gmyz o spadku poparcia dla PO

- Zasadniczą przyczyną spadku Platformy Obywatelskiej w sondażach jest to, co działo się w Usnarzu Górnym - dzięki występom posłanki Jachiry, posła Sterczewskiego oraz duetu Joński - Szczerba - mówił w Polskim Radiu 24 Cezary Gmyz, korespondent Telewizji Polskiej w Berlinie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Polityka zagraniczna Polski opozycja Michał Rachoń Cezary Gmyz granica sondaże Platforma Obywatelska koalicja obywatelska

SONDAŻ Prawo i Sprawiedliwość ze zdecydowaną przewagą nad opozycją. Nowy sondaż polityczny

Z nowego sondażu przeprowadzonego przez Research Partner na panelu Ariadna, wynika, że jeśli wybory do Sejmu odbywały się w najbliższy weekend, to najprawdopodobniej wygrałaby je Zjednoczona Prawica. W badaniu padło także pytanie o to z kim koalicję może stworzyć obecnie Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  sondaże partie polityczne PiS PSL POLSKA polityka społeczeństwo koalicja obywatelska

Prof. Jabłoński o poparciu dla PiS na wsi: rolnicy są bardzo pragmatyczni i na razie udaje się utrzymać poparcie

- Poparcie na wsi dla partii rządzącej zależy od zadowolenia z działań rządu. Mieszkańcy wsi są pragmatyczni. Jeżeli zobaczą obietnice, ale brak działań, to odwrócą się od PiS. Na razie udaje się utrzymać ich poparcie - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Arkadiusz Jabłoński z KUL.
Zobacz więcej na temat:  wieś rolnictwo wybory w Polsce sondaże Sejm Prawo i Sprawiedliwość opozycja POLSKA polityka Polskie Radio 24

SONDAŻ Social Changes: Donald Tusk liderem opozycji, także dla elektoratu Szymona Hołowni

Prawie co trzeci Polak ocenia Donalda Tuska jako lidera opozycji - wynika z badania Social Changes dla wPolityce.pl. Byłego szefa rządu w roli przywódcy opozycji widzi też blisko 40 proc. elektoratu Polski 2050. To wynik o 10 punktów procentowych lepszy, niż uzyskał szef tej partii, Szymon Hołownia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaże Donald Tusk opozycja Szymon Hołownia polityka sondaż Platforma Obywatelska