more_horiz
PR24 Portal
Section05

Southampton FC

Premier League: Southampton bez Bednarka przegrał z United

Manchester United powoli wychodzi na prostą. W inaugurującym czwarta kolejkę Premier League meczu "Czerwone Diabły" pokonały 1:0 Southampton notując pierwszą wyjazdową wygraną w lidze od ponad pół roku. Niewielki udział w sukcesie miał Cristiano Ronaldo, a Jan Bednarek całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League manchester united Southampton FC Jan Bednarek cristiano ronaldo

"Święci" grają z United. Bednarek i Ronaldo na ławce

W pierwszym meczu czwartej kolejki Premier League Southampton podejmuje Manchester United. "Czerwone Diabły" pięć dni temu przełamały się pokonując u siebie 2:1 Liverpool i są faworytami potyczki ze "Świętymi". Niestety nie będziemy mogli emocjonować się pojedynkami Jana Bednarka z Cristiano Ronaldo, bo obaj ponownie zasiedli zaledwie na ławkach rezerwowych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League Southampton FC manchester united Jan Bednarek cristiano ronaldo

Premier League: City nadal liderem, Norwich pewne spadku

Manchester City pokonał 3:0 Leeds United i wrócił na fotel lidera Premier League. Po zwycięstwie nad Newcastle na kilka godzin prowadzenie w angielskiej ekstraklasie objął Liverpool, jednak radość "The Reds" nie trwała długo. Powodów do satysfakcji nie ma także drużyna Norwich City, którego graczem jest Przemysław Płacheta. Ekipa "Kanarków" straciła bowiem szanse na utrzymanie w elicie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League Liverpool FC Aston Villa Southampton FC manchester city