X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
spektakl

Scena Młodego Widza w Mazowieckim Instytucie Kultury

Mazowiecka Akademia Dziedzictwa, Kongres Historycznych Miejscowości Mazowsza, Mazowiecki Fundusz Teatralny, Scena Teatralna dla najmłodszych,"Karawana" - wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji i wiele innych projektów. Mazowiecki Instytut Kultury (MIK) od 2014 roku działa we wszystkich prawie dziedzinach sztuki, angażuje w działania kulturalne odbiorców na całym Mazowszu, a w ramach Sceny Młodego Widza przygotowuje przedstawienia dla dzieci i młodzieży, i ciągle poszukuje ciekawych twórców.
Zobacz więcej na temat:  literatura dziecięca spektakl

Zmysłowisko "Halo, Kosmos!". W słuchawkach dźwięki wszechświata

Jazgolot, superinteligentny statek kosmiczny, niewidoma dżdżownica Dżdżo i mała, niepasująca nigdzie Stworka, szukająca swojego miejsca we wszechświecie. To przepis na historię jaka w teatrze często się nie zdarza. Sztuka "Halo Kosmos!" którą 1 i 2 marca można było zobaczyć w Mazowieckim Instytucie Kulturalnym, przyjechała do Warszawy z poznańskiego Teatru Animacji.
Zobacz więcej na temat:  spektakl literatura dziecięca

"Kapitan Żbik". Z kart komiksu na deski Teatru Syrena

- "Kapitan Żbik" był dydaktyczny w kierunku, w jakim życzyła sobie władza. Pamiętajmy, że nie pojawiły się tam interwencje Milicji Obywatelskiej dotyczące Radomia w 1976 roku czy Wybrzeża w 1970 roku. Wszyscy jednak zgodzimy się chyba z tym, że te komiksy były częścią naszego życia. Warto się jej przyglądać - mówił w "Poranku Dwójki" Wojciech Kościelniak, reżyser spektaklu "Kapitan Żbik i żółty saturator".
Zobacz więcej na temat:  musical Dwójka Paweł Siwek spektakl premiera komiks