X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
spektakl

"Dzikie łabędzie" – premiera w teatrze Groteska w Krakowie

To jeden z najbardziej znanych utworów Hansa Christiana  Andersena. Poetycka, nasycona elementami grozy baśń. Jest to historia braci królewiczów  i ich siostry Elizy skrzywdzonych przez złą macochę. "Dzikie łabędzie" - historia  o siostrzanej miłości i o tym, że dla tych, których kochamy warto poświęcić wszystko, została przeniesiona na scenę przez artystów krakowskiego teatru Groteska.
Zobacz więcej na temat:  literatura dziecięca spektakl

Eugeniusz Korin: sztuka, jeśli nie jest potrzebna, przestaje być sztuką

- Teatr prywatny to całkowite wzięcie odpowiedzialności na swoje barki. Z moim partnerem Michałem Żebrowskim odpowiadamy za wszystko: repertuar, dobór współpracowników i środki finansowe. To duża odpowiedzialność, ale też duża satysfakcja i świadomość, że po 10 latach ciągle jesteśmy potrzebni - mówił w "Poranku Dwójki" dyrektor artystyczny Teatru 6. Piętro.
Zobacz więcej na temat:  Dwójka Paweł Siwek TEATR kryminał jubileusz premiera spektakl

"Słowik i Babka Natura". Premiera w teatrze Andersena w Lublinie

Spektakl familijny opowiada o Babci Dorze, która całe życie żyła w zgodzie z naturą, mając przy sobie gęś i świnkę. Niestety po śmierci Dziadka nie może mieszkać już sama i musi przeprowadzić się do miasta, do swojej rodziny. Rodzi to wiele nieporozumień, z którymi domownicy muszą sobie poradzić. Premiera spektaklu już w najbliższą sobotę. Patronem medialnym jest Polskie Radio Dzieciom.
Zobacz więcej na temat:  literatura dziecięca spektakl

"Kaspar Hauser" w reż. Jakuba Skrzywanka w Teatrze Współczesnym w Szczecinie

- Kwestia kondycji społeczeństwa, zwłaszcza we współczesności, z jakimi tendencjami się spotykamy, jest dla mnie najważniejszym tematem w mojej pracy - mówił w Polskim Radiu 24 Jakub Skrzywanek, reżyser spektaklu "Kaspar Hauser" w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Gościem była również Agata Skwarczyńska, odpowiedzialna za scenografię i reżyserię świateł. 
Zobacz więcej na temat:  TEATR spektakl