X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
sporty zimowe

TYLKO U NAS Kadrowicze zakażeni koronawirusem. "Oczekujemy wyjaśnień"

Podczas zgrupowania hokejowej reprezentacji Polski w Warszawie doszło do trzech zakażeń koronawirusem wśród kadrowiczów. Mistrz Polski GKS Tychy zawiesił treningi swojej drużyny i zażądał wyjaśnień od Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. - Wysyłając zawodników na kadrę, liczymy, że wrócą ze zgrupowania zdrowi - wyjaśnił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl rzecznik tyskiego klubu Krzysztof Trzosek. 
Zobacz więcej na temat:  hokej sporty zimowe koronawirus TYLKO U NAS SPORT

Polska firma zaprojektuje "największą skocznię świata". Obiekt w Harrachovie odzyska blask?

Firma Archigeum spod Bydgoszczy zaprojektuje największą skocznię narciarską na świecie, jaka ma powstać w czeskim Harrachovie - poinformowała "Gazeta Pomorska". Polska pracownia architektoniczna podpisała w tej sprawie umowę z lokalnymi władzami. Oprócz modernizacji skoczni mamuciej, Archigeum ma też zająć się kwestią mniejszych skoczni i tras biegowych. Obiekt w Harrachovie, na którym dawniej odbywały się zawody najwyższej rangi, od 2014 roku jest zamknięty. 
Zobacz więcej na temat:  Skoki narciarskie SPORT sporty zimowe