more_horiz
PR24 Portal
Section05

Stadion Narodowy

Mecz z Albanią jednak nie na PGE Narodowym? Jest weto

Reprezentacja Polski 24 marca rozpocznie grę o awans do Euro 2024 wyjazdowym meczem z Czechami. Trzy dni później na PGE Narodowym Biało-Czerwoni mają zmierzyć się z Albanią. Mimo że warszawski stadion pod koniec lutego został oficjalnie ogłoszony areną eliminacyjnego spotkania, w świetle nowych doniesień lokalizacja meczu wydaje się niepewna.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Euro 2024 reprezentacja Polski Stadion Narodowy PZPN

Polacy zagrają na Narodowym? Konieczna wyrozumiałość UEFA

Stadion Narodowy wciąż nie jest gotowy do użytku po awarii jednego z elementów dachu. - Na ten moment nie ma możliwości zorganizowania na nim żadnej imprezy, ale jest światełko w tunelu - przyznaje w rozmowie z Polskim Radiem sekretarz generalny PZPN-u Łukasz Wachowski. Termin zgłoszenia miejsca rozegrania meczu teoretycznie upływa w poniedziałek. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Stadion Narodowy ministerstwo sportu kamil bortniczuk reprezentacja Polski Euro 2024 Piłka nożna

Gdzie Polacy zagrają z Albanią? Jest zwrot ws. lokalizacji

27 marca reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią w ramach el. Euro 2024. Wciąż jednak nie wiadomo, gdzie Biało-Czerwoni podejmą ekipę z Bałkanów, ponieważ Stadion Narodowy w Warszawie wciąż nie został dopuszczony do użytku z powodu usterki dachu. Jak podaje Sebastian Staszewski z Interii, eksperci z AGH wydali pozytywną opinię techniczną ws. obiektu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Stadion Narodowy Euro 2024

Polska - Albania na Stadionie Narodowym? Kamil Bortniczuk: trwają ekspertyzy, trzeba dodatkowych badań

Stadion Narodowy wciąż nie jest gotowy do użytku po awarii jednego z elementów dachu. Na antenie Polskiego Radia 24 minister sportu Kamil Bortniczuk oświadczył, że "są robione ekspertyzy, część wyników już jest. Część ekspertów byłaby gotowa już dopuścić stadion do użytkowania, ale niektórzy uznali, że trzeba dodatkowych badań. (...) To potrwa jeszcze kilka tygodni".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Stadion Narodowy ministerstwo sportu kamil bortniczuk reprezentacja Polski Euro 2024