more_horiz
PR24 Portal
Section05

Stanisław Żaryn

TYLKO U NAS "Skrajnie nierzetelny, wewnętrznie sprzeczny". Stanisław Żaryn punktuje materiał TVN na temat wiz

- To materiał nasycony ogromną ilością manipulacji i wewnętrznie sprzeczny. Jest skrajnie nierzetelny. Pokazano sześciu ludzi, którzy protestują przed jednym z konsulatów polskich w Afryce. Oni akurat protestowali przed konsulatem honorowym, który nie wydaje w ogóle wiz - podkreślił w Polskim Radiu 24 Stanisław Żaryn, zastępca ministra koordynatora służb specjalnych i pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn dezinformacja TVN wiza

TYLKO U NAS Skuteczna walka z przemytnikami i białoruskimi służbami. Żaryn: Polska prowadzi wielowarstwową ochronę

Pełnomocnik rządu do spraw bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej Stanisław Żaryn powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że od początku roku służby odnotowały ponad 21 tysięcy prób nielegalnego przekroczenia polsko-białoruskiej granicy. W tym samym okresie zatrzymano przeszło 550 przemytników, którzy próbowali wywieźć nielegalnych imigrantów do krajów docelowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kryzys migracyjny 2023 granica Stanisław Żaryn służby i bezpieczeństwo

Agresja słowna i groźby przemocy seksualnej. Tak migranci atakują funkcjonariuszki SG [WIDEO]

Stanisław Żaryn (zastępca ministra koordynatora służb specjalnych) opublikował na Twitterze szokujące nagranie. Widać na nim, jak jeden z nielegalnych migrantów w wulgarnych słowach grozi polskiej funkcjonariuszce Straży Granicznej. "Przysięgam na Boga, gdybym cię dorwał..." - mówi.
Zobacz więcej na temat:  straż graniczna służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn imigranci w Europie migracja atak POLSKA

Presja migracyjna na granicy z Białorusią. Żaryn: rośnie poziom agresji po drugiej stronie zapory

Migranci próbujący sforsować polską granicę są coraz bardziej profesjonalnie wyposażeni. Mają nie tylko sprzęt do niszczenia metalowych elementów zapory, ale także do robienia podkopów - wynika z obserwacji służb. Zdaniem zastępcy ministra koordynatora służb specjalnych rośnie też poziom agresji po drugiej stronie zapory.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn straż graniczna migracja

Służby sprawnie reagują na sprawę wiz. Prokurator: siedem osób usłyszało zarzuty

- Chcę wskazać, ze osoby, których te wnioski dotyczyły były sprawdzane pod kątem ich potencjalnego wpływu na bezpieczeństwo RP oraz w szczególności bezpieczeństwo związane z zagrożeniem terrorystycznym - powiedział zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn na konferencji w sprawie śledztwa ws. wiz. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn migracja wiza imigracja

Żaryn: białoruska propaganda doceni treści zawarte w filmie Holland

Białoruska propaganda jest zachwycona filmem Agnieszki Holland, bo zawiera on przekaz spójny z działaniami informacyjnymi Białorusi i Rosji przeciwko Polsce - stwierdził w niedzielę pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn straż graniczna Białoruś Aleksander Łukaszenka Władimir Putin służby i bezpieczeństwo propaganda Agnieszka Holland

Żaryn pokazał kolejne absurdy rosyjskiej propagandy. Sugerują, że Polska miałaby zaatakować... Litwę

Pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn zwrócił uwagę na kolejną próbę dezinformacji ze strony Rosji na temat Polski. Chodzi o rzekome agresywne plany Polski wobec sąsiadów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo wojna 2023 wojna na Ukrainie dezinformacja bezpieczeństwo w sieci cyberbezpieczeństwo Stanisław Żaryn Białoruś