X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
straż graniczna

У Прикордонній службі Польщі максимальна кількість охочих служити

«Ми також прийняли на службу найбільше нових працівників попри найменшу кількість звільнень», – розповіла Польському агентству преси (PAP) Анна Міхальська, речниця Прикордонної служби Польщі
Zobacz więcej na temat:  кордон Польща straż graniczna

Portal Onet.pl uderza w Straż Graniczną. Zdecydowana odpowiedź pograniczników

Wbrew informacjom przekazywanym w mediach, Straż Graniczna nie narzeka na brak funkcjonariuszy i ma się dobrze. - Przyjęliśmy najwięcej nowych pracowników, a przy tym najmniej osób odeszło - poinformowała rzecznik Straży Granicznej ppor. Anna Michalska. Według przekazanych przez nią danych, od początku roku do września formacja wzbogaciła się o 345 nowych pracowników.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica praca straż graniczna onet

Ochrona granicy polsko-białoruskiej. Szef MON: ponad 7,5 tys. żołnierzy wspiera służby MSWiA

"Ponad 7,5 tys. żołnierzy wspiera służby MSWiA w ochronie granicy polsko-białoruskiej" - poinformował w sobotę szef resortu obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Zapewnił, że zaangażowanie polskich sił zbrojnych może się zwiększyć w każdej chwili.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica Białoruś Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej straż graniczna migracja imigranci w Europie imigracja

Setki łóżek, koców i środków ochrony. Konwój z pomocą humanitarną ruszy na Białoruś

Na prośbę prezydenta Andrzeja Dudy na Białoruś zostanie wysłana pomoc humanitarna. - Po otrzymaniu raportu od rządu i służb, prezydent Andrzej Duda zwrócił się z inicjatywą o wysłaniu transportu z pomocą. Premier Mateusz Morawiecki tę inicjatywę podjął - mówiła prezydencka minister Bogna Janke podczas spotkania z dziennikarzami w Składnicy Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w Komorowie pod Warszawą.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA imigracja straż graniczna Białoruś

Rozpoczęły się ćwiczenia WOT na ścianie wschodniej. Mają wzmocnić "potencjał obronny społeczności lokalnych"

Jak poinformował rzecznik WOT pułkownik Marek Pietrzak, wybrane brygady Wojsk Obrony Terytorialnej rozpoczęły ćwiczenia "Osłona-21" przy wschodniej granicy Polski. Żołnierze do końca roku będą działać wzdłuż terenu przygranicznego z Białorusią, ale nie w miejscach objętych stanem nadzwyczajnym. Szkolenie ma charakter defensywny i będzie prowadzone w cyklach 72-godzinnych. Żołnierze najpierw zostaną wezwani do stawiennictwa, potem otrzymają stosowne wyposażenie i ruszą na trening w teren.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA ćwiczenia wojskowe Wojska Obrony Terytorialnej granica migracja kryzys migracyjny imigranci w Europie straż graniczna policja straż pożarna

SG i Policja zatrzymały kolejnych "kurierów". Przewozili dziesiątki migrantów

Kolejnych pięciu mężczyzn, obywateli Niemiec, Ukrainy i Syrii, którzy przewozili osoby nielegalnie przebywające na terenie kraju, zatrzymała podlaska policja. Zatrzymań dokonała także Straż Graniczna. W sumie w różnych samochodach przewożono 103 osoby.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo straż graniczna imigranci w Europie obcokrajowcy migracja imigracja Białoruś bezpieczeństwo

"Prowadzimy wspólne patrole, jesteśmy w stałym kontakcie". Rzecznik SG o współpracy z Niemcami

Polska Straż Graniczna współpracuje z niemiecką w kwestii nielegalnych imigrantów. Według szacunków Straży Granicznej w ostatni czasie nielegalnie do Niemiec przedostało się ponad 5 tysięcy nielegalnych imigrantów, którzy przekroczyli polsko - białoruską granicę i zostali przewiezieni do Niemiec.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Niemcy imigranci w Europie straż graniczna służby i bezpieczeństwo

Drony terytorialsów na granicy z Białorusią. "Codziennie wykrywamy grupy migrantów"

Każdego dnia, przez całą dobę kilkanaście specjalistycznych dronów Wojsk Obrony Terytorialnej patroluje polsko-białoruskie pogranicze. - Codziennie wykrywamy grupy migrantów na granicy - mówi rzecznik terytorialsów płk. Marek Pietrzak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo granica Białoruś imigranci w Europie służby i bezpieczeństwo Wojska Obrony Terytorialnej straż graniczna wojsko drony dron

W BBN narada ws. sytuacji na wschodniej granicy. Rozmawiali prezydent, premier, szefowie resortów i służb

W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim oraz kierownictwami resortów: obrony, spraw wewnętrznych spraw zagranicznych, a także szefami Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Straży Granicznej i Dowództwa Operacyjnego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica Białoruś migracja prezydent premier straż graniczna Andrzej Duda Mateusz Morawiecki