X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
straż pożarna

Skutki burz nad Polską. Rzecznik Straży Pożarnej: 25 tys. akcji w 10 dni

Strażacy przeprowadzili ubiegłej doby 1480 interwencji związanych z pogodą - powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej brygadier Krzysztof Batorski. Wyjaśnił, że najwięcej akcji związanych z usuwaniem skutków burz przeprowadzono w Małopolsce, na Podkarpaciu, na Mazowszu i w łódzkiem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo straż pożarna

Zerwane dachy, podtopienia, połamane drzewa. Setki interwencji straży pożarnej z powodu burz

W sobotę mazowieccy strażacy ponad 150 razy interweniowali w związku z frontem burzowym - poinformował oficer prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Karol Kierzkowski. Najtrudniejsza sytuacja jest w powiecie płockim. Ponad 100 interwencji po burzach odnotowali w sobotę także strażacy ze Śląska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo straż pożarna mazowieckie śląskie regiony burze lato nawałnica

Burze przechodzą nad Polską. Ponad 2 tys. interwencji, obowiązują alerty IMGW

Burzowy front atmosferyczny przechodzi nad Polską. W centralnej Polsce obowiązują o poranku alerty II i III stopnia. W środę w całym kraju strażacy byli wzywani ponad 2200 razy, głównie do zawalonych drzew i podtopień, ewakuowano też 35 obozów harcerskich.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony mazowieckie śląskie kujawsko-pomorskie pogoda burze służby i bezpieczeństwo straż pożarna pomorskie

Burze w Polsce. Ponad 500 zgłoszeń, ewakuacje obozów harcerskich

Ok. 370 osób ewakuowano w związku z przechodzącymi nad woj. śląskim burzami, z obozu harcerskiego w miejscowości Kostkowice w pow. zawierciańskim. Jedna osoba została poszkodowana, trafiła do szpitala m.in. z objawami duszności – wynika z relacji strażaków. Straż pożarna do godz. 20. odebrała ponad 500 zgłoszeń o skutkach burz, w tym po 150 z pow. zawierciańskiego i częstochowskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA śląskie straż pożarna służby i bezpieczeństwo regiony