X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
strażak

Tragiczny wypadek w Czernikowie. Nie żyje dwóch strażaków, trzech jest rannych

Dwóch strażaków-ochotników zginęło w wypadku drogowym, jadąc na interwencję. Troje innych zostało rannych. Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 10 w Czernikowie pod Toruniem. Samochód OSP wezwany do pożaru sadzy zderzył się z samochodem ciężarowym. Wójt Tomasz Krasicki poinformował o wprowadzeniu żałoby gminnej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA straż pożarna wypadek służby i bezpieczeństwo kierowca kierowcy strażak regiony kujawsko-pomorskie

Wichury w niemal całej Polsce. Są ofiary śmiertelne i ranni, 10 tys. interwencji PSP

Z powodu wichur Państwowa Straż Pożarna interweniowała już 10 tysięcy razy. Najwięcej pracy funkcjonariusze mają na terenie województw dolnośląskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, gdzie przede wszystkim usuwają powalone drzewa i zabezpieczają uszkodzone dachy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony lubuskie dolnośląskie zachodniopomorskie straż pożarna strażak służby i bezpieczeństwo wiatr

Premier: Ochotnicza Straż Pożarna to elita lokalnych społeczności

- Ochotnicza Straż Pożarna to nie skansen, to żywa tkanka społeczności lokalnych. Druhny i druhowie to elita lokalnych społeczności - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas gali programu "Orlen dla strażaków". Premier podkreślał, że wkrótce strażacy z OSP otrzymają na mocy ustawy ulgi i dodatki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo premier Mateusz Morawiecki straż pożarna strażak bezpieczeństwo GOSPODARKA

Grecja: druga zmiana polskich strażaków jest już na miejscu. "Jesteśmy gotowi do działań nawet dzisiaj"

Kolejna grupa polskich strażaków wylądowała w Grecji. Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej poinformowała w mediach społecznościowych, że strażacy udają się teraz do bazy, a potem podmienią pierwszą zmianę na miejscu akcji gaśniczej. Polscy strażacy od ponad dwóch tygodni wspierają greckie służby i walczą z pożarami - najpierw na wyspie Evia, teraz w okolicach Aten.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Grecja pożar straż pożarna Maciej Wąsik pomoc samolot strażak służby i bezpieczeństwo MSWiA Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji