more_horiz
PR24 Portal
Section05

świętokrzyskie

Tragiczny wypadek w woj. świętokrzyskim. Prokuratura: kierowca był pod wpływem narkotyków

Jak ustaliła prokuratura, 27-letni kierowca bmw, które w kwietniu zderzyło się z ciężarówką w okolicach Starej Słupi w województwie świętokrzyskim, był pod wpływem narkotyków. W tragicznym wypadku zginęły cztery osoby: kierowca bmw oraz troje nastolatków.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kierowcy kierowca świętokrzyskie policja policja polska drogi regiony prokuratura Ostrowiec Świętokrzyski wypadek narkotyki

Nawałnice nad Polską. Kilkaset interwencji strażaków. Szczególnie ucierpiało jedno województwo

Ostatniej doby strażacy odnotowali ponad 300 interwencji w związku z frontem burzowym, który przeszedł nad południowo-wschodnią Polską. Jak powiedziała Monika Nowakowska-Brynda z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, najwięcej zgłoszeń wpłynęło w Małopolsce.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA świętokrzyskie Ostrowiec Świętokrzyski straż pożarna strażak burza burze deszcz pogoda regiony małopolskie

Świętokrzyskie. Samochód uderzył w drzewo, zginęło dwóch mężczyzn

Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 20 lat zginęli w wypadku w miejscowości Brzozowa (Świętokrzyskie). Samochód, którym jechali, uderzył w drzewo. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury. Do wypadku doszło w niedzielę o poranku w miejscowości Brzozowa w gminie Tarłów. Z pierwszych ustaleń policjantów wynikało, że 20-letni kierowca stracił panowanie nad oplem.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców samochody kierowca bezpieczeństwo na drodze wypadek policja świętokrzyskie

Sąd skrócił areszt prezydentowi Ostrowca Świętokrzyskiego. Prokuratura: jest realna obawa matactwa

Prokurator skieruje do sądu wniosek o przedłużenie tymczasowego aresztowania dla podejrzanego o przestępstwa korupcyjne prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego - poinformował dział prasowy Prokuratury Krajowej. We wtorek sąd skrócił okres aresztowania z 90 do 40 dni.
Zobacz więcej na temat:  prokuratura Prokuratura Krajowa POLSKA Ostrowiec Świętokrzyski świętokrzyskie

Spowodował wypadek pod wpływem narkotyków. Zginęło pięć osób. Sąd podjął szokującą decyzję

Sąd Rejonowy w Ostrowcu Św. nie wyraził zgody na tymczasowy areszt dla Piotra M. 38-letni mężczyzna ma postawiony zarzut spowodowania w stanie nietrzeźwości i pod wpływem narkotyków wypadku drogowego, w którym zginęło pięć osób. Prokuratura zapowiedziała złożenie zażalenia od decyzji sądu.
Zobacz więcej na temat:  świętokrzyskie kierowca POLSKA regiony sąd prokuratura wypadek