X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
swing

Punkowy swing i jazzowa klasyka na naszej wiosennej scenie

- Big bandy miały bardzo ciepłe brzmienie, my możemy brzmieć bardziej punkowo, ale wywodzimy się z tego samego nurtu - mówili o planowanym wspólnym występie podczas wiosennego koncertu Polskiego Radia wokaliści z The Puppini Sisters i Pasadena Roof Orchestra. Jak te zespoł śpiewają wspólnie? O tym przekonacie się już dziś słuchając transmisji koncertu pt. "To, co najpiękniejsze…". Próbkę ich możliwości można też usłyszeć w załączonym wywiadzie.
Zobacz więcej na temat:  swing Jazz Polskie Radio koncert NASZ WYWIAD

Jazz po męsku, czyli Pasadena Roof Orchestra w Polskim Radiu

- Muzyka, która gramy powstała po pierwszej wojnie światowej, śpiewało ją wtedy wielu fantastycznych artystów. Ich utwory są wciaż aktualne - mówił w rozmowie z dziennikarzem portalu Polskiego Radia Duncan Galloway, wokalista zespołu Passadena Roof Orchestra. A jakie piosenki muzycy zagrają podczas dzisiejszego koncertu w Polskim Radiu pt. "To, co najpiękniejsze…"? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.
Zobacz więcej na temat:  swing Jazz koncert Polskie Radio NASZ WYWIAD

The Puppini Sisters - swingowy ogień w Polskim Radiu

- Poruszamy się w swingowo-jazzowej przeszłości, ale dajemy temu nowy wydźwięk. Tworzymy zupełnie nowy gatunek muzyki - mówiły w rozmowie z dziennikarzem portalu Polskiego Radia wokalistki zespołu The Puppini Sisters. Trio zaśpiewa w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie podczas kolejnego koncertu z cyklu "To, co najpiękniejsze…".
Zobacz więcej na temat:  koncert Jazz swing Polskie Radio Studio Koncertowe Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego NASZ WYWIAD