more_horiz
PR24 Portal
Section05

sylwester

Bernard Fruga o pogodzie ducha na trudne czasy

Nie mam wpływu na to jak potoczy się wojna na Ukrainie, ale mam wpływ na to kim jestem, komu pomagam, w jaki sposób odbieram świat wokół siebie – zwraca uwagę w rozmowie o pogodzie ducha w trudnych czasach Bernard Fruga, coach, bloger Fruga.net, autor książek z emigracyjnym doświadczeniem.
Zobacz więcej na temat:  emigracja uchodźcy wojna na Ukrainie wojna 2022 wojna 2023 pomoc kryzys gospodarczy inflacja Nowy Rok sylwester postanowienia noworoczne Małgorzata Frydrych

Mieszkańcy Polski i większości Europy przywitali Nowy Rok 2023

Mieszkańcy Polski i większości Europy właśnie zaczęli 2023 rok. Moment ten mają już "dawno za sobą" mieszkańcy wysp należących do państw Kiribati, Samoa, Tonga - dla których 1 stycznia rozpoczął się w sobotę o godz. 11.00 polskiego czasu. Jako ostatni roczną datę zmienią mieszkańcy Samoa Amerykańskiego - dopiero w niedzielę o "naszej" godzinie 12.00.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Nowy Rok Europa sylwester

Parady ognia i świętowanie dwa razy w roku. Sylwester – tradycje, których możesz nie znać

31 grudnia to dla wielu okazja do zamknięcia pewnego rozdziału. Wraz z końcem kalendarzowego roku oczekujemy nadejścia nowego. Oczekujemy, że 1 stycznia nastąpi pewne odcięcie od tego, co stare, i w kolejny cykl wejdziemy inni. Celebracja Nowego Roku to jednak nie tylko impreza, ale także szereg tradycji, które mają przynieść szczęście, bogactwo i dobrobyt. A te w wielu rejonach świata wydają się bardzo ciekawe.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT sylwester Nowy Rok Azja Brazylia Chiny magazyn 2022/2023