X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
szpital

Raport szczepień przeciw COVID-19. Znamy także dane o dawce przypominającej

W pełni zaszczepionych, czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest w Polsce 20 470 166 osób. Dawkę przypominającą szczepionki przeciw COVID-19 przyjęły 3 052 853 osoby - podano na stronach rządowych. Ministerstwo Zdrowia podało również, że bezpłatną aplikację "Skaner Certyfikatów COVID" pobrało ponad 825 tys. użytkowników.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia Koronawirus w Polsce COVID-19 zdrowie szpital Ministerstwo Zdrowia POLSKA społeczeństwo

Szpital Narodowy znów działa. Wiceszef MSWiA: po raz drugi wspomagamy system ochrony zdrowia

Otwarty jest już Szpital Narodowy w Warszawie, który swoją działalność zawiesił w maju br. Pierwsi pacjenci mają być przyjęci jeszcze dziś. - Osiągnęliśmy pełną gotowość, mamy kadrę i sprzęt - powiedział wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Błażej Poboży.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo COVID-19 Koronawirus w Polsce sars-cov-2 szpital Stadion Narodowy pandemia

Brak dowodów na śmierć dziecka migrantów w lesie. Aktywiści nie znają szczegółów, służb nikt nie powiadomił

W czwartek media obiegła informacja o śmierci rocznego dziecka w lesie przy granicy polsko-białoruskiej. Informację przekazało w mediach społecznościowych Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej. Jak dowodzą dziennikarze "Rzeczpospolitej", PCPM nie zawiadomiło żadnych służb, a informacji o zmarłym dziecku nie da się zweryfikować. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica migracja imigranci w Europie kryzys na granicy straż graniczna policja szpital śmierć dziecko

Milion złotych łapówek w gotówce. Lekarz ze szpitala psychiatrycznego w Gnieźnie tymczasowo aresztowany

Ordynator jednego z oddziałów szpitala psychiatrycznego w Gnieźnie jest podejrzany o przyjmowanie łapówek od przestępców, których zapisywał na leczenie, a ci pobyt w szpitalu wykorzystywali do uniknięcia odbywania kary pozbawienia wolności. Oprócz lekarza, wielkopolscy policjanci na wniosek prokuratury zatrzymali dwie inne osoby.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo policja regiony przestępczość korupcja lekarz szpital Gniezno wielkopolskie