more_horiz
PR24 Portal
Section05

Tałant Dujszebajew

Mistrz Polski trzecią drużyną świata! Pewna wygrana kielczan

Piłkarze ręczni Łomży Industrii Kielce zajęli 3. miejsce w Super Globe - turnieju uznawanym za klubowe mistrzostwa świata. W rozegranym w Ad-Dammam w Arabii Saudyjskiej spotkaniu o brązowy medal drużyna ze stolicy województwa świętokrzyskiego wygrała z egipskim Al-Ahly Kair 35:26 (16:13).
Zobacz więcej na temat:  Łomża Industria Kielce VIVE Kielce Piłka ręczna SPORT Tałant Dujszebajew Szymon Sićko Arkadiusz Moryto

Przedwczesny finał LM? Kielczanie jadą do Barcelony

Łomża Industria Kielce w 2. kolejce Ligi Mistrzów zagra na wyjeździe z obrońcą tytułu Barcą, z którym przegrała w finale ubiegłorocznej edycji. - My nie traktujemy tego jako rewanżu - to jest nowy sezon, nowe rozdanie inne cele. Naszym obecnym jest wygrać każdy kolejny mecz - mówi trener mistrza Polski Tałant Dujszebajew. 
Zobacz więcej na temat:  Piłka ręczna Łomża Industria Kielce VIVE Kielce SPORT Tałant Dujszebajew inne dyscypliny

"Musimy pozostać skoncentrowani". VIVE czeka na finał

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce po zwycięstwie nad Telekomem Veszprem (37:35), w niedzielę zagrają w finale Ligi Mistrzów z hiszpańską Barcą. - Wiedzieliśmy, że jesteśmy drużyną z charakterem. Chcemy po raz drugi w historii klubu wygrać te rozgrywki – powiedział prawoskrzydłowy kielczan Arkadiusz Moryto.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka ręczna ŁOMŻA VIVE KIelce VIVE Kielce Tałant Dujszebajew Arkadiusz Moryto

Dujszebajew tonuje nastroje po wygranej VIVE we Francji

Piłkarze ręczni Łomży VIVE Kielce w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów wygrali na wyjeździe z Montpellier HB 31:28 i zrobili pierwszy krok w stronę awansu do Final Four. – To nie jest jeszcze czas na świętowanie, za nami dopiero połowa rywalizacji z francuską drużyną – powiedział trener kielczan Tałant Dujszebajew.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka ręczna VIVE Kielce ŁOMŻA VIVE KIelce Tałant Dujszebajew