X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
tarcza antykryzysowa

"Działania KE uzupełniają pomoc krajową". Ekspert o europejskim programie odbudowy

- Ruchy ze strony Komisji Europejskiej są dobre, stabilizują sytuację politycznie. Pokazują, że Unia Europejska próbuje się reanimować, także wizerunkowo. KE nie potrafiła na początku kryzysu przyjąć roli przywódczej, dziś przyjmuje rolę spoiwa europejskiego, to bardzo ważne - mówił w Polskim Radiu 24 Artur Bartoszewicz (SGH).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 tarcza antykryzysowa rynek pracy POLSKA praca GOSPODARKA Unia Europejska

Tarcza antykryzysowa 4.0 w Sejmie. Jadwiga Emilewicz: to przepisy prozatrudnieniowe

Projekt tarczy antykryzysowej 4.0, którym zajmował się dziś Sejm, zakłada między innymi uruchomienie ponad 560 milionów złotych dopłat do odsetek kredytów dla firm, które wpadły w kłopoty przez epidemię. Zakłada też ułatwienia w realizacji zamówień publicznych, ochronę przed przejęciem spółek przez podmioty spoza UE, ułatwienie dostępu do wakacji kredytowych i pakiet osłonowy dla samorządów.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Sejm Emilewicz Ministerstwo Rozwoju firma GOSPODARKA POLSKA

Pożyczki dla przedsiębiorców. Ponowny apel minister o szybsze wypłaty w Warszawie

Najwięcej wniosków o pożyczki dla mikroprzedsiębiorców rozpatrzono w woj. podlaskim (83 proc.), a najmniej w mazowieckim (41 proc.) - poinformowała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg. Z danych resortu wynika, że w Warszawie pozytywnie rozpatrzono zaledwie 14 proc. wniosków. - Zachęcam prezydenta o nadzór nad wypłatami, aby świadczenia były jak najszybciej wypłacane - minister zaapelowała do Rafała Trzaskowskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka tarcza antykryzysowa Marlena Maląg Warszawa Rafał Trzaskowski

Tarcza antykryzysowa dla dużych i średnich firm. Sprawdź, kto i na jakich warunkach otrzyma wsparcie

Kolejne tarcze antykryzysowe przyjmowane przez rząd wspierają nie tylko małe, ale i średnie i duże przedsiębiorstwa. Wczoraj Komisja Europejska zatwierdziła polski plan pomocy dla największych przedsiębiorstw – przeznaczających na preferencyjne pożyczki 2,2 mld euro, czyli ponad 10 mld zł. Polska czeka jeszcze na zgodę na kolejne 2 programy – dotyczące pożyczek i instrumentów kapitałowych.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA firmy tarcza antykryzysowa Koronawirus w Polsce finanse przedsiębiorstwo

Pomoc dla dużych firm. Opieszałość KE może mieć poważne konsekwencje

Komisja Europejska od połowy kwietnia wstrzymywała się z notyfikacją pomocy z Polskiego Funduszu Rozwoju dla dużych firm. Dopiero wczoraj zatwierdziła jedną z trzech form wsparcia dla naszego biznesu. Dla części dużych firm taka pomoc może być spóźniona - mówili w audycji "Rządy Pieniądza" Arkadiusz Pączka z Pracodawców RP oraz dr Marian Szołucha z Instytutu Prawa Gospodarczego.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Koronawirus w Polsce firma Komisja Europejska pracodawcy pracownik GOSPODARKA