more_horiz
PR24 Portal
Section05

Tarnów

Od Jakuszyc po Czarną Hańczę. "Lato z Radiem" znów ruszyło w Polskę!

"Lato z Radiem" to nie tylko doskonała muzyka i konkursy. To również podróże po Polsce. To setki tysięcy przejechanych kilometrów, mnóstwo miejsc wartych odwiedzenia. Również w tym roku, nasi reporterzy ruszyli w trasę i odkrywali przed słuchaczami uroki Polski.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce Anna Dymna podróże Jerzy Skoczylas Ryszard Rynkowski Tarnów Kraków

Familijny Piknik "Lata z Radiem" i Ławeczka Przyjaciół Programu 1 w Stegnie

Tegoroczne "Lato z Radiem" już za półmetkiem! Ekipa radiowej Jedynki zawitała do Stegny, gdzie odbył się kolejny Familijny Piknik dla wszystkich słuchaczy - mieszkańców oraz turystów, którzy spędzają wakacje w tym bałtyckim kurorcie. W programie nie zabrakło konkursów oraz specjalnie przygotowanych aktywności dla całych rodzin, a na miejskiej plaży przy Bulwarze Radiowej Jedynki odsłonięto Ławeczkę Przyjaciół Programu 1. 
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem warsztaty Roman Czejarek Sława Bieńczycka dzieci zabawa Tarnów Ostrołęka Myślenice Sieradz Stegna Legnica Jakuszyce

Tarnów i okolice – polska Toskania

Winnice, renesansowe zabytki i piękne szlaki rowerowe – to i więcej oferuje Tarnów i okolice, które według geografów są polskim biegunem ciepła, a według pisarzy i poetów – polską Toskanią. Kilka pomysłów na spędzenie wakacyjnych dni w tym malowniczym miejscu podsunął nam Marcin Pałach, przewodnik turystyczny.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Jacek Frentzel turystyka podróże podróże po Polsce STYL ŻYCIA Tarnów Toskania rower Żydzi małopolskie

Familijny Piknik Lata z Radiem. Fantastyczna zabawa ze słuchaczami w Tarnowie [ZOBACZ WIDEO]

Podczas wakacyjnej trasy "Lata z Radiem" odwiedzamy polskie miasta i bawimy się na Familijnych Piknikach. Pierwszym przystankiem tegorocznych spotkań ze słuchaczami Programu 1 Polskiego Radia był Tarnów. Fantastyczna atmosfera, wspólna zabawa z całymi rodzinami i świetna pogoda. Tak było w wielkim skrócie. Sprawdź, co działo się na pierwszym Familijnym Pikniku Lata z Radiem.
Zobacz więcej na temat:  Tarnów Lato z Radiem rodzina zabawa

"Tarnów jest wspaniały". Piotr Galus o wspólnej gimnastyce na Familijnym Pikniku

- Czuję się zaszczycony, że tarnowianie przyszli poćwiczyć ze mną i w końcu po tych dwóch latach w zamknięciu, kiedy wszyscy ćwiczyliśmy w domach, możemy spotkać się na Rynku i wspólnie zrobić gimnastykę - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Piotr Galus, który zachęcał uczestników Familijnego Pikniku Lata z Radiem w Tarnowie do aktywności fizycznej.
Zobacz więcej na temat:  Tarnów Lato z Radiem rodzina zabawa

"Nieudana audycja" w Tarnowie. A może jednak udana"? [ZOBACZ WIDEO]

Podczas Familijnego Pikniku w Tarnowie młodzi słuchacze mogli wziąć udział w "Nieudanej audycji" dziecięcej stacji. - Pomyśleliśmy, że stworzymy audycję plenerową, która będzie pewnym przekrojem naszej codziennej pracy przez siedem dni w tygodniu i 24 godziny na dobę - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Zbyszek Kozłowski z Polskiego Radia Dzieciom. Czy udało się?
Zobacz więcej na temat:  Tarnów Lato z Radiem rodzina zabawa

"Lato z Radiem" z wizytą w Tarnowie. Miasto, które tętni historią

Co Tarnów ma wspólnego z Węgrami? Dlaczego to miasto do dziś wspomina króla Władysława Łokietka? Z jakiego powodu w budynku tarnowskiego dworca kolejowego znajdują się fragmenty "Panoramy siedmiogrodzkiej" oraz czym zajmowało się Bractwo Kurkowe? "Lato z Radiem" wyruszyło do malowniczej Małopolski, żeby odnaleźć odpowiedzi na te pytania.
Zobacz więcej na temat:  Roman Czejarek Sława Bieńczycka Tarnów Lato z Radiem