more_horiz
PR24 Portal
Section05
tornado

Przejazd przed tornado [WIDEO]

Powiedzieć, że to trudne warunki do jazdy, to jak nie powiedzieć nic. W czasie tak niecodziennych i niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych należy jak najszybciej szukać schronienia lub oddalić się od źródła zagrożenia. Nie wszyscy mają jednak na to szansę [WIDEO].
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 tornado huragany wiatr Stany Zjednoczone USA ŚWIAT

Seria niszczycielskich tornad przeszła przez USA. "Jesteśmy zrozpaczeni rozmiarem strat"

Z powodu serii tornad w amerykańskich stanach Kentucky, Illinois, Tennessee i Missouri zginęły co najmniej 83 osoby. Kilkadziesiąt osób uznano za zaginione, a kilka miast i miasteczek jest całkowicie zniszczonych. - Jesteśmy zrozpaczeni rozmiarem strat - powiedziała rzecznik Białego Domu Jen Psaki.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka kataklizmy tornado USA Stany Zjednoczone klęska żywiołowa

Seria tornad w pięciu stanach USA. Żywioł zabił przynajmniej 50 osób

Ponad 30 tornad przeszło przez 5 amerykańskich stanów. Wichury zrywały dachy i niszczyły budynki - w tym magazyn Amazona w stanie Illinois, w którym pracowała zwiększona obsada z uwagi na nadchodzące święta. Władze Kentucky mówią o co najmniej 50 zabitych. i określają tornado mianem "najpoważniejszego zdarzenia w historii stanu".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka USA Stany Zjednoczone Ameryka Północna klęska żywiołowa tornado kataklizmy
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem