more_horiz
PR24 Portal
Section05

Trzecia Strona Medalu

Triumf Hurkacza w Szanghaju. "To kontynuacja tego, co Hubert zrobił przez cały sezon"

– Niesamowicie się cieszę z dzisiejszego zwycięstwa. Ono dużo dla mnie znaczy. Z Andriejem graliśmy strasznie zacięty mecz. Ostatecznie każdy z nas miał piłki meczowe. Daliśmy na pewno z siebie wszystko. Staram się być pozytywny, wierzyć do końca. Fajnie też było grać z Rogerem, który był na trybunach i mam nadzieję, że podobał mu się trochę ten mecz. Ogromnie dziękuję wszystkim za wsparcie, za to, że wierzyliście we mnie, kibicowaliście mi – mówił Hubert Hurkacz po zwycięstwie w Masters 1000 w Szanghaju.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Krzysztof Łoniewski Hubert Hurkacz Trzecia Strona Medalu

Sukces polskich siatkarek w rundzie zasadniczej Ligi Narodów. W finale będą najwyżej rozstawione

Pierwsze miejsce siatkarek po grupowych to spora niespodzianka ale też dobry prognostyk przed finałami Ligi Narodów i kolejnymi ważnymi imprezami. 10 zwycięstw i tylko dwie porażki – to musi robić wrażenie na rywalkach. Widać, że Stefano Lavarini, włoski selekcjoner polskiej reprezentacji, szybko się dogadał z zawodniczkami i robi dobrą robotę.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Łoniewski Mateusz Warianka żeglarstwo Tour de France Trzecia Strona Medalu Trójka

Jacek Magiera: to było najtrudniejsze wyzwanie w mojej karierze

Jeszcze sześć kolejek przed końcem rozgrywek Ekstraklasy niewiele osób wierzyło, że Śląsk Wrocław się w niej utrzyma. Jednak rzutem na taśmę kierownictwo klubu zdecydowało się zatrudnić Jacka Magierę, który prowadził zespół w poprzednim sezonie. I trener stanął na wysokości zadania: Śląsk pozostał w Ekstraklasie!
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA Ekstraklasa Piłka nożna Trzecia Strona Medalu Krzysztof Łoniewski Mateusz Warianka Trójka

Jeden kraj wyłamał się z antyrosyjskiej koalicji ws. IO 2024

Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk szeroko komentuje spotkanie ministrów sportu dotyczące udziału sportowców z Rosji i Białousi na igrzyskach w Paryżu. Minister podkreśla, że w świecie sportu panuje przekonanie, że rosyjscy i białoruscy sportowcy nie powinni brać udziału w Igrzyskach Olimpijskich 2024 w Paryżu. Jest jednak jeden kraj, który zmienił w tej sprawie stanowisko.
Zobacz więcej na temat:  SPORT igrzyska olimpijskie Paryż 2024 kamil bortniczuk ministerstwo sportu inne dyscypliny Trzecia Strona Medalu

Czesław Michniewicz w Trójce: chcę dalej być selekcjonerem kadry

- Niedługo się rozstrzygnie ta kwestia. Gdyby patrzeć od strony technicznej, to wszystkie elementy, których ode mnie wymagano w kontrakcie, czyli awans na mistrzostwa, wyjście z grupy, utrzymanie w grupie A Ligi Narodów zostały spełnione, ale na końcu prezes Kulesza musi mieć do mnie przekonanie. Jeśli będzie chciał nadal ze mną pracować, to będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Mam nadzieję, że nadal wspólnie będziemy tworzyć tę reprezentację, bo coś się już zaczęło dobrze dziać - przyznaje Michniewicz w rozmowie z PR3.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Trzecia Strona Medalu Krzysztof Łoniewski Dariusz Urbanowicz Czesław Michniewicz reprezentacja Polski Katar 2022

Aleksandra Mirosław o polskiej dominacji we wspinaczce

– Wiele rzeczy złożyło się w idealnym czasie. Mamy pięć mocnych dziewczyn, nawet siostry Kałuckie, które są młodziutkie, mają coraz więcej doświadczenia. Jestem najlepsza i najszybsza na świecie i to też jest coś, z czego dziewczyny mają benefity, bo ta arenie krajowej mamy poziom Pucharu Świata. Taka rywalizacja jest czymś, co samo się napędza. Mamy trenerów, miejsca, gdzie można trenować, to procentuje. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie równie dobrze, albo lepiej – mówi mistrzyni Europy.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Aleksandra Mirosław Trzecia Strona Medalu

Artur Boruc kończy karierę. "W moim życiu zaczyna się coś nowego"

Legia rozegra 20 lipca w Warszawie towarzyski mecz z Celtikiem FC, w którym oficjalnie karierę zakończy Artur Boruc. 42-letni piłkarz był bramkarzem tych zespołów. – Chciałbym, żeby wszyscy ludzie na trybunach uśmiechnęli się do tego meczu i mieli okazję cieszyć się razem ze mną, bo w moim życiu zaczyna się coś nowego, coś, na co czekałem tyle lat. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy po tym meczu szczęśliwi – powiedział piłkarz i gość audycji "Trzecia strona medalu".
Zobacz więcej na temat:  Trójka Artur Boruc mecze Legia Warszawa celtic glasgow Dariusz Urbanowicz rozmowa kariera Trzecia Strona Medalu