X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
ubezpieczenia

Rusza Turystyczny Fundusz Zwrotów. Zobacz, jak można odzyskać pieniądze za niewykorzystaną wycieczkę

Znowelizowana ustawa o wsparciu tarczą antycovidową branży turystycznej ma już podpis prezydenta. Zakłada ona m.in. powołanie Turystycznego Funduszu Zwrotów. Dzięki niemu podróżni, którzy w ostatnich miesiącach wykupili wycieczki w biurach podróży i z nich nie skorzystali lub odwołali rezerwację i nie wybrali vouchera, otrzymają zwrot pieniędzy.
Zobacz więcej na temat:  turystyka ubezpieczenia finanse osobiste POLSKA GOSPODARKA

Zasady ubezpieczeń rolniczych muszą się zmienić. Interwencja Rzecznika Finansowego

Rażące zaniżenia odszkodowań lub nieuzasadnione odmowy ich wypłaty były powodem przygotowania nowych regulacji dotyczących ubezpieczeń rolniczych. Rzecznik Finansowy – po konsultacjach z resortem rolnictwa – przygotował propozycje zmian. Ich celem jest urealnienie ochrony ubezpieczeniowej, tak aby wypłacone odszkodowania były dla rolników realnym i faktycznym wsparciem.
Zobacz więcej na temat:  rolnictwo ubezpieczenia POLSKA GOSPODARKA

Reasekuracja kredytu kupieckiego ze strony państwa pomoże gospodarce

-Musimy wspomagać polskie firmy w ich zdolnościach do pozyskiwania kredytów na działalność. Nasz ustawowy pomysł na reasekurację kredytu kupieckiego pomoże firmom i ubezpieczycielom - powiedział Łukasz Gałczyński zastępca dyrektora departamentu ds. rozwoju inwestycji w Ministerstwie Rozwoju, gość audycji "Ekspres Gospodarczy" w Programie 1 Polskiego Radia. 
Zobacz więcej na temat:  kredyt kupiecki ubezpieczenia Senat Koronawirus w Polsce GOSPODARKA