more_horiz
PR24 Portal
Section05

uefa

TYLKO U NAS Real wyszarpie awans? "Potrafią rozwiązywać takie problemy"

Real Madryt zmierzy się z Manchesterem City w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów. W starciu na Santiago Bernabeu padł remis 1:1. - Jest to jednak bardzo doświadczony zespół, który potrafi rozwiązywać takie "krzyżówki". Trzeba jednak powiedzieć, że stoją przed trudniejszym zadaniem niż w ostatnich edycjach - przyznał Jerzy Dudek w rozmowie z Polskim Radiem.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 22/23 champions league uefa Real Madryt manchester city jerzy dudek

Polak "talizmanem" hitu LM. "Jak sędziuje, zwyciężamy"

Szymon Marciniak będzie sędzią głównym rewanżowego meczu w półfinale Ligi Mistrzów między Manchesterem City i Realem Madryt. Hiszpańskie media podkreślają, że Polak to "talizman" "Królewskich". Na Santiago Bernabeu był remis 1:1 i kwestia awans do finału pozostaje otwarta.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Szymon Marciniak liga mistrzów Liga Mistrzów 22/23 champions league uefa Real Madryt manchester city

Polki odebrały nagrodę UEFA! Są pierwszą drużyną w Europie

Mimo że projekt kobiecego ampfutbolu rozwija się w Polsce nieco ponad rok, to już został doceniony przez UEFĘ. Zawodniczki po amputacjach i z wadami kończyn odebrały nagrodę w szwajcarskim Nyonie za najlepszą piłkarską inicjatywę osób z niepełnosprawnościami w całej Europie. Ta wyjątkowa drużyna została dostrzeżona również w Polsce, gdzie jej sponsorem głównym została Energa grupa Orlen.
Zobacz więcej na temat:  amp futbol SPORT inne dyscypliny uefa