more_horiz
PR24 Portal
Section05
uefa

Liga Mistrzów: potencjalni rywale Lecha Poznań. Na kogo może trafić mistrz Polski?

Lech Poznań na kolejkę przed końcem sezonu zapewnił sobie mistrzostwo Polski. Po siedmiu latach "Kolejorz" ponownie zagra w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Już na początku lipca najlepsza drużyna Ekstraklasy rozpocznie zmagania w kwalifikacjach Champions League. Rywala poznański klub pozna w połowie czerwca. Z kim może zagrać mistrz Polski?
Zobacz więcej na temat:  Lech Poznań liga mistrzów champions league Piłka nożna SPORT Ekstraklasa uefa

KOMENTARZ Reforma Ligi Mistrzów zmiażdżona przez kibiców. Czy UEFA zabije kurę znoszącą złote jaja?

Liga Mistrzów przez trzy dekady wypracowała sobie pozycję absolutnego hegemona wśród piłkarskich rozgrywek. Champions League jest marzeniem i punktem odniesienia każdego klubu w Europie. UEFA postanowiła jednak "podkręcić" swój flagowy produkt jeszcze bardziej za pomocą reformy, która wejdzie w życie od początku sezonu 2024/2025. Czy według znanego porzekadła także tym razem "lepsze" okaże się wrogiem dobrego?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna uefa liga mistrzów

Liga Mistrzów: nadchodzi czas zmian. UEFA zatwierdziła reformę

Potwierdziły się medialne spekulacje. Komitet Wykonawczy Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) zatwierdził we wtorek w Wiedniu reformę Ligi Mistrzów, która wejdzie w życie od sezonu 2024/2025. Kluby w pierwszej fazie rozgrywek rozegrają po osiem meczów, a rywalizacja w niej będzie odbywała się tzw. systemem szwajcarskim, który zastąpi fazę grupową. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów uefa champions league Liga Europy Liga Konferencji

Polska gospodarzem turnieju finałowego Ligi Narodów? Zmiany w terminarzu kadry Michniewicza

Polska, Belgia, Holandia i Walia ubiegają się o organizację finału piłkarskiej Ligi Narodów - napisał na Twitterze Mateusz Ligęza, dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia. Doszło też do zmian w terminarzu reprezentacji Polski, która rywalizuje w Dywizji A. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Liga Narodów Piłka nożna POLSKA uefa reprezentacja Polski reprezentacja Walii reprezentacja Belgii reprezentacja Holandii
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem