more_horiz
PR24 Portal
Section05

Ula Kaczyńska

Zobacz wyniki aktualnego notowania "Mojej listy przebojów"

"Moja lista przebojów" to 10 najlepszych piosenek mijającego tygodnia, zaprezentowanych przez dziennikarzy muzycznych Jedynki. Nowości i wielkie powroty, utwory z całego świata i przegląd najlepszych polskich piosenek. Każdego tygodnia inne notowanie, które specjalnie przygotują poszczególni redaktorzy. Najnowsze wydanie poprowadziła Ula Kaczyńska. Zobacz dziesiątkę i posłuchaj utworów z listy. 
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska

Ars Latrans Orchestra zapowiada nową płytę

Muzyczne historie zainspirowane duchem lat 2000 oraz twórczością zagranicznych gwiazd - tak zapowiada się najnowszy album "Y2K" Ars Latrans Orchestry. - Cała wersja muzyczna tego okresu była bardzo specyficzna. (...) My akurat na tej płycie poszliśmy w inspiracje zagraniczne z tamtych lat, czyli m.in. twórczością Justina Timberlake’a czy Britney Spears - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Piotr Wykurz z Ars Latrans Orchestra.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska piosenka album

Starachowski i Kaptór. "Będzie lepiej albo gorzej, ale zawsze będzie w stylu Funkasanki"

Zespół Funkasanki od lat wykonuje muzykę elektroniczną, zaś Anna Kaptór i Przemysław Starachowski mają na swoim koncie już dwie płyty. Niedawno wywalczyli prestiżową nagrodę na Festiwalu Fama w Świnoujściu. - Ciągle zderzamy się pomiędzy dwoma światami, live i studio, a tak naprawdę idziemy swoją drogą i zobaczymy, co z tego wyniknie - mówią goście Programu 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Ula Kaczyńska zespół album albumy Świnoujście Muzyczna Jedynka Funkasanki Anna Kaptór Przemysław Starachowski

41. Festiwal Piknik Country i Folk. "W Mrągowie będą działy się niezwykłe rzeczy"

Startuje 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie. - Muzyka country zmienia się i te koncerty będą symbolem tych zmian. To nie tylko stare, dobre country, ale również współczesność - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Sztompke. Jedną z największych gwiazd Festiwalu będzie Karolina Lizer, która gościła w "Muzycznej Jedynce".
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Ula Kaczyńska Paweł Sztompke Marcin Kusy Jerzy Głuszyk Mrągowo Festiwal Piknik Country i Folk country Karolina Lizer Agata Karczewska The Girls