more_horiz
PR24 Portal
Section05

urlop

Wakacje w Polsce hitem światowej turystyki? Tak uważają amerykańscy specjaliści z branży

Amerykańska witryna biznesowa "The Street" wskazała Polskę jako jeden z najciekawszych i najbardziej obiecujących kierunków turystycznych roku 2024. Jednym z argumentów przemawiających za naszym krajem ma być wciąż mimo wszystko dzika przyroda i pogoda, która nie jest tak uciążliwa, jak na południu Europy. Czy nasz kraj stanie się wakacyjnym hitem przyszłego roku?
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA turystyka wakacje urlop Sopot Zakopane Lublin przyroda Radosław Nałęcz Trójka

Powrót do pracy po urlopie. Jak sobie pomóc?

Zmęczenie, przygnębienie czy problemy z koncentracją – to mogą być objawy… syndromu pourlopowego. – Wiele osób wraca po urlopie i od razu rzuca się w wir odpowiadania na wszystkie maile, telefony, nadrabia zaległości. Natomiast nie jest to do końca dobra metoda, bo doznajemy swoistego szoku – mówi psycholog Aleksandra Plewka.  
Zobacz więcej na temat:  Trójka Radosław Nałęcz Piotr Firan urlop wypoczynek zdrowie Aleksandra Plewka

ART. SPONSOROWANY Jak prawidłowo przygotować lodówkę i wkłady do lodówki turystycznej?

Sezon wycieczek urlopowych w pełni. Wyjazdy jednak cieszą się powodzeniem nie tylko podczas wakacji. Coraz więcej osób decyduje się wykorzystać dni wolne od pracy również poza miesiącami letnimi. Dlaczego warto zdecydować się na zakup lodówki turystycznej? Jakie wkłady chłodzące wybrać, aby mieć pewność, że produkty będą prawidłowo schłodzone?
Zobacz więcej na temat:  lodówka turystyka urlop