X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
użytkowanie wieczyste - bonifikaty

Rada Warszawy przywraca 98-proc. bonifikatę. Komentarze

Rada Warszawy przyjęła jednogłośnie projekt uchwały przywracającej 98-procentową bonifikatę przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego we własność. Sprawę na antenie Polskiego Radia 24 komentowali: Marcin Makowski, publicysta "Do Rzeczy" i Wirtualnej Polski, profesor Wawrzyniec Konarski, politolog z Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Adam Borowski, szef warszawskiego klubu "Gazety Polskiej". Komentarzem, również do innych najwazniejszych wydarzeń politycznych ostatnich dni podzielił się także politolog prof. Kazimierz Kik.
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo użytkowanie wieczyste - bonifikaty Warszawa nieruchomości

Jarosław Gowin: Rafał Trzaskowski podważył zaufanie do PO

- Prezydent Trzaskowski zachował się w sposób, który podważa zaufanie nie tylko do Platformy Obywatelskiej. Podważa zaufanie do całej klasy politycznej - powiedział na antenie Trójki minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Gowin policja Trójka Beata Michniewicz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego szkolnictwo wyższe wybory parlamentarne zjednoczona prawica POLSKA użytkowanie wieczyste - bonifikaty

Poseł PiS: cechą polityków PO jest brak wiarygodności

- Donald Tusk zapewniał, że nie będzie podwyższenia wieku emerytalnego. Grzegorz Schetyna mówił, że wycofa 500 plus. Podobnie Rafał Trzaskowski ws. bonifikaty. Nie ma nic gorszego niż brak wiarygodności wśród polityków. To jest cecha liderów Platformy Obywatelskiej - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Jan Mosiński.
Zobacz więcej na temat:  użytkowanie wieczyste - bonifikaty użytkowanie wieczyste Warszawa Rafał Trzaskowski

Debata dnia: spór wokół obniżenia bonifikat

Rada Warszawy w czwartek zajmie się rozpatrzeniem projektu uchwały przywracającego 98-proc. bonifikatę przy przekształcenia prawa użytkowania wieczystego we własność. Sesja została zwołana na wniosek prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który chce wycofać się z obniżenia ulgi do maksimum 60 proc. Sprawę komentowali w Polskim Radiu 24 Jarosław Włodarczyk (Press Club Polska) oraz Miłosz Manasterski (Agencja Informacyjna).
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo użytkowanie wieczyste - bonifikaty nieruchomości Warszawa użytkowanie wieczyste Rafał Trzaskowski

Zamieszanie z bonifikatami w Warszawie. Komentarze

Rada Warszawy w czwartek zajmie się rozpatrzeniem projektu uchwały przywracającego 98-proc. bonifikatę przy przekształcenia prawa użytkowania wieczystego we własność. Sesja została zwołana na wniosek prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który chce wycofać się z obniżenia ulgi do maksimum 60 proc. O sprawie mówili goście "Pulsu Trójki".
Zobacz więcej na temat:  użytkowanie wieczyste - bonifikaty użytkowanie wieczyste Warszawa Piotr Guział Mariusz Krzemiński POLSKA

Zwrot w sprawie bonifikat. "PO nie jest wiarygodną partią"

- To pokazuje, że ta partia nie jest wiarygodna, skoro na trzy dni przed wyborami, w strachu przed tym, iż jej politycy zostaną oskarżeni, że będą sięgać do kieszeni Polaków, głosuje za bonifikatą 98 proc., natomiast po wygranych wyborach wycofuje sie z tego – powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Popławski (Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze).
Zobacz więcej na temat:  użytkowanie wieczyste - bonifikaty Warszawa Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska

"Presja ma sens". Politycy o decyzji Trzaskowskiego

- Zwrócę się do przewodniczącej Rady Miasta Warszawy o zwołanie sesji w środę. Będę rekomendował powrót do bonifikaty 98 proc. przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności - poinformował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. - Jego wiarygodność jest zerowa - dodał z kolei szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Warszawa Michał Dworczyk Patryk Jaki użytkowanie wieczyste - bonifikaty

Publicysta: nie można wykluczyć nacisków władz PO

– To kolejna rejterada, nie tylko Rafała Trzaskowskiego, ale Platformy Obywatelskiej jako całości – powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Tomasz Żółciak. Publicysta "Dziennika Gazety Prawnej" odniósł się w ten sposób do zapowiedzi prezydenta Warszawy, że zwróci się on do przewodniczącej Rady Miasta o zwołanie sesji i będzie rekomendował powrót do bonifikaty 98 proc. przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Warszawa polityka Rafał Trzaskowski użytkowanie wieczyste Platforma Obywatelska użytkowanie wieczyste - bonifikaty