more_horiz
PR24 Portal
Section05

villarreal

Mistrz Polski blisko sensacji. "Mieliśmy wymarzony start"

Lech Poznań był blisko remisu, ale ostatecznie przegrał na wyjeździe z Villarreal CF w swoim pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA. - Patrząc całościowo, możemy być zadowoleni, bo pokazaliśmy, że nawet z takim przeciwnikiem, jak Villarreal, potrafimy grać w piłkę - powiedział po spotkaniu John van den Brom, opiekun mistrza Polski.
Zobacz więcej na temat:  Lech Poznań Piłka nożna Liga Konferencji SPORT villarreal

"Półfinał grozy" dla Liverpoolu. "Marzenie Kloppa żywe"

"Ucieczka znad krawędzi" - tak wtorkowy półfinał piłkarskiej Ligi Mistrzów opisuje Daily Mail. Liverpool przegrywał na wyjeździe do przerwy z Villarrealem 0:2, trwoniąc zaliczkę z pierwszego spotkania. Potem jednak ekipa trenera Juergena Kloppa zagrała lepiej, zdobyła trzy bramki i awansowała do finału. Nastroje angielskich mediów sprawdził Adam Dąbrowski. 
Zobacz więcej na temat:  jurgen klopp SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 21/22 Liverpool FC villarreal

Czas na rewanże. Angielskie kluby utrzymają przewagę?

Angielskie kluby w rewanżowych półfinałach piłkarskiej Ligi Mistrzów będą bronić na wyjeździe przewagi z pierwszych meczów z hiszpańskimi rywalami. W lepszej sytuacji jest Liverpool, który w ubiegłym tygodniu pokonał Villarreal 2:0. Manchester City wygrał u siebie z Realem 4:3 i stanie przed ciężkim zadaniem w Madrycie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 21/22 villarreal Liverpool FC Real Madryt champions league manchester city