X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
warmińsko-mazurskie

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka. Podano oficjalną przyczynę śmierci

Jak przekazała prokuratura, przyczyną śmierci producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem "masywnego urazu czaszkowo-mózgowego". Obrażenia powstały najprawdopodobniej od uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej. W organizmie zmarłego wykryto również alkohol.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Olsztyn prokuratura regiony warmińsko-mazurskie

Nowa broń dla armii. Szef MON: to najnowocześniejszy sprzęt

Mariusz Błaszczak podkreślił, że polskie wojsko "potrzebuje najnowocześniejszego sprzętu". Jako przykład podał moździerze Rak, które przekazał 15. Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej. W Giżycku odbył się również piknik wojskowy, na którym gościła ambasador USA Georgette Mosbacher.
Zobacz więcej na temat:  Wojsko Polskie Georgette Mosbacher Mariusz Błaszczak Giżycko Ministerstwo Obrony Narodowej warmińsko-mazurskie POLSKA służby i bezpieczeństwo regiony

Olecko: zabójstwo 9-miesięcznej Blanki. Są wyniki kontroli MOPS

 - Nic nie wskazuje na to, by pracownik socjalny zajmujący się rodziną zaniedbał obowiązki - poinformował burmistrz Olecka Karol Sobczak. Jak dodał, będzie chciał jednak wyjaśnić, dlaczego pracownik nie wziął udziału w rozprawie, podczas której sąd postanowił, że dziecko ma wrócić do matki, i dlaczego MOPS nie odwołał się od tej decyzji. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA warmińsko-mazurskie policja zabójstwo

Śmierć niemowlęcia w Olecku. Policja odpiera zarzuty rodziny

"To z inicjatywy policji dziecko w listopadzie ubiegłego roku zostało odebrane rodzicom. (...) W ostatnim czasie nie było zgłaszanych interwencji policyjnych w stosunku do tej rodziny" - napisał w oświadczeniu rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej policji Krzysztof Wasyńczuk. Odniósł się w ten sposób do zarzutów rodziny zamordowanej 9-miesięcznej dziewczynki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA warmińsko-mazurskie dziecko policja zabójstwo rodzice