X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
wiatr

Potężne burze przechodzą nad Polską. W Łódzkiem bez prądu 2500 odbiorców

Po burzach, które przechodzą nad Polską, województwie łódzkim bez prądu pozostaje ponad 2500 odbiorców. Najwięcej w rejonie Bełchatowa - ponad 1350 - Pabianic - prawie 460 - i Sieradza - ponad 360 - powiedziała IAR dyżurna operacyjna Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Łodzi Marcelina Królikowska.
Zobacz więcej na temat:  burze wiatr prąd deszcz IMGW straż pożarna POLSKA regiony łódzkie

prognoza pogody Zachmurzenie i przelotne opady deszczu. IMGW podał prognozę pogody

Jak informuje IMGW, północno-zachodnia i centralna część Europy jest w zasięgu wyżu znad Wielkiej Brytanii. Pozostały obszar kontynentu znajduje się w obszarze obniżonego ciśnienia, a nad Skandynawią pogodę kształtuje niż z układem frontów atmosferycznych. Polska jest na skraju wspomnianego wyżu znad Wysp Brytyjskich. Z północnego zachodu napływa do nas powietrze polarne morskie.
Zobacz więcej na temat:  prognoza pogody chmury deszcz wiatr IMGW POLSKA społeczeństwo

prognoza pogody Pogoda na poniedziałek i wtorek. Ochłodzenie przeważnie w całym kraju

Jak informuje IMGW, Skandynawia oraz Europa Wschodnia będą pod wpływem niżów znad Morza Norweskiego i Barentsa. Pozostałe obszary kontynentu będą pod wpływem wyżów. Polska będzie na skraju wyżu znad Wysp Brytyjskich, ale na południowym wschodzie zaznaczy się jeszcze strefa pofalowanego frontu chłodnego, a nad północny zachód kraju nasunie się płytka zatoka niżowa z kolejnym frontem chłodnym. Front ten w dzień będzie przemieszczał się na południowy wschód do centrum kraju. Będziemy w powietrzu polarnym morskim, na północnym zachodzie chłodniejszym.
Zobacz więcej na temat:  pogoda burza deszcz wiatr POLSKA

PROGNOZA POGODY Pogoda na weekend. Odpoczniemy od upałów, prognozowane są opady deszczu

Jak informuje IMGW, nad zachodnią Europą przeważają słabe wyże, nad wschodnią płytkie niże. Polska znajduje się w słabogradientowym polu ciśnienia, związanym ze słabym wyżem znad Niemiec, jedynie na krańcach wschodnich obecna jest jeszcze zatoka niżu i strefa pofalowanego frontu atmosferycznego. Napływa do nas ciepłe powietrze z południowego zachodu, a nad krańcami wschodnimi zalega powietrze zwrotnikowe. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1003 hPa i będzie się nieznacznie wahać.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prognoza pogody pogoda wiatr deszcz burze społeczeństwo